2733
2739
عنوان

میشه برام دعا کنید

192 بازدید | 18 پست

سلام دوستان .میشه خاهش کنم برای حاجت مهمی که دارم دعا کنید که خداوند بهم رحم کنه و به فریادم برسه .هرکس میتونه صلواتی ایت الکرسی چیزی بخونه برام .دعای مومن در حق مومن خیلی گیرا هست .من تنها امیدم به رحمت خداس .

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

14تا به نیت ۱۴معصوم صلوات فرستادم واست  توهم واسه من و مامانم دعاکن

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. بله حتما. آمین.

ممنون ازت

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
2728
14تا به نیت ۱۴معصوم صلوات فرستادم واست  توهم واسه من و مامانم دعاکن

منم دعاتون کردم ایشالا مادرت سالم وسلامت باشه و خودتم مادر بشی آمین

انشاالله حاجت روا شی.توروخدا واسه دختر منم دعا کنید.

ممنونم ایشالا شما م حاجت روا بشی

2738

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالها دعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦🏵️🏵️🏵️

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سا ...

ممنونن ازت ایشالا خداوند فرزند  سالم  و صالحی بهشون ببخشه

ممنونن ازت ایشالا خداوند فرزند  سالم  و صالحی بهشون ببخشه

ممنونم 🌻الهی عوض‌دعای خیرتون رو‌میلیاردها برابر ببینین⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
من میخونم  ان شاءالله به آرامش برسی به برکت ماه شعبان

ممنونم ازت ایشالا امام زمان عیدی دلم رو بده

دوستان لطفا به تاپیک من بیاید

2706