2726

معمولا روند پیری پوست اجتناب ناپذیره ولی پیشگیری بهتر لز درمانه، از سن ۲۸ ۳۰ به بعد پوست کمی قدرت ارتجاعیشو از دست میده و ممکنه سلولیت و چروک و استرچ مارک و... ببینین، اما تجربه شخصی من استفاده از دو تا چیزه درمارولر + بادی باتر شون، من هر هفته روی باس ن و رون درمارولر استفاده میکنم و بعد حسابی با بادی باتر ماساژ میدم، میتونم بگم تا ۵۰ درصد بعد از فقط ۴ بار، سلولیتم کم شده بدنم روشن شده و خشکیش رفت، اوره ۵۰ درصد ثمینم میزنم که عالیییییی بوده، تجربه بهتری اگر دارین بفرمایین🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا موثرا ایرانیه یا نه؟ من بی اویل ازالمان خریدم میزنم به صورتم برای جای جوش.حیفم اومد بزنم بدنم ...

من ی مدل کره بدن داشتم از سوییس دوستم اورد اونم خوب بود ولی الان که شون میرنم خیلی فرقی ندارن جذب شون فقط سریعتره، از داروخونه خریدم، اوره هم از داروخونه خریدم قبلا ۱۰ درصد الان ی مدل ۵۰ درصد زده خیلی خوبه 

سوالی بود😐😐بگودیگه 

نه تبلیغ نبود، من عامل فروش نیستم ولی چون خیلی هزینه دکتر کردم و نتیجه انچنانی نگرفتم گفتم تجربمو بگم دیگران استفاده کنن، هر حلسه ۴۰۰ میدادم به دکتر برای لیزر ران و باس ن، اما الان هفته یبار تو خونه خودم انجام میدم راحت خیلیم نتیجش خوب بوده، درمارولر از دیجیکالا خریدم سایز ۲ کره و کرمم از داروخونه خریدم🙃

هفته ای یبار استفاده میکنی یاهرروز؟؟کرم ثمین رو چه موقع استفاده میکنی ؟،

نه نه فقط باید هفته یبار باشه که بدن فرصت کلاژن سازی داشته باشه، کرم ثمین هرروز میزنم روی ارنج زانو قوزک پا و باس ن و پشت ران جاهایی که میشینی و انکانش هست خشک بشه کره بدنمو بعد حموم و شبا میزنم که تا صبح بدنم مرطوب بمونه

2706