2410
2553

هیچ کاری از دستم برنمی یاد

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

با جدیت برخورد میکنم و دلیل کارش میپرسم و بهش میگم که از نظر من درخواست عکس از اونا با خیانت یکیه...دیگه انتخاب کنه یا با من زندگی کنه یا با اونا خوش باشه...و شدیدا هم ناراحت میشم اما جلوش اظهار ضعف نمیکنم..فقط میخوام تکلیف روشن کنه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیافه هم نداشت یه خرس بود که در حال کچل شدن بود  😐با رکابی 🤢😷

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خرس قهو ه ای

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
2456
قیافه هم نداشت یه خرس بود که در حال کچل شدن بود  😐با رکابی 🤢😷

خب همینه دیگه مرد درست حسابی که سرش به زندگیش گرمه

این معتادا و ارازل اوباشا و بی خانمان ها هستند که میگردن توی شبکه های مجازی عقب..... 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2714
حالا دوست پسر من هزار بار بهش گفتم زیر پست دخترا کامنت نزار باز میزاره 

جان دوست پسرته یا شوهرت 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

یه بار زیر پست تو پیچ محلیشون راجع به غذای محلیشون کامنت گذاشت یه دختره اومد پی ویش و ازش راجع به غذا پرسیده بود و شوهرم جواب داده بود هنوزم که هنوزه حس میکنم بهم خیانت شده 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
جررررررش میدم تامام 😕😐 بخاطر همینه جفتمون حقه نسب اینستا نداریم

اره دقیقا مثل ما 

من شوهرم داشت 

مجبورش کردم پاک کنه 

خودمم پاک کردم 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
خیلی ریلکس اماده میشم میرم خونه بابام تا اون بمونه اون عکسا او دخترا اینجور مردی زن و زندگی براش معن ...

هیچ وقت خونه بابا قهر نکن عادی میشه و همه تو زندگیت دخالت میکنن

یه بار زیر پست تو پیچ محلیشون راجع به غذای محلیشون کامنت گذاشت یه دختره اومد پی ویش و ازش راجع به غذ ...

😐منم بدم میاد دلیلی نداره جواب بدن

اخه خودشونم بدشون میاد زنشون در این حد هم انجام بده

2706