2703
2553
عنوان

خانوما این پست رو بخونید و لطفا نظر بدید.

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 41 پست
بله 5زیزم. به شخصه امتحان کردم. و کل انزیم های کبدیم بهم ریخت بستری شدم. و با قطع مصرف دمنوش به حالت ...

جالبه

من مشکلی نداشتم ولی

تا الان 15 کیلو لاغر شدم ! تشویق نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دقیقا تبلیغ محصولاتی که نمیگم تاثیر ندارن ولی چون قیمتشون نسبت به بازار خیلی بالاست ارزش خریدن ندارن ...

اصلا تبلیغ

عطاری آخه؟ قیمتاشون رو دارید شما؟

2714
دقیقا تبلیغ محصولاتی که نمیگم تاثیر ندارن ولی چون قیمتشون نسبت به بازار خیلی بالاست ارزش خریدن ندارن ...

متاسفانه مردم دنبال راحتترین راه هستن برا هر چیزی

اللخصوص تناسب اندام

که جز با تغذیه درست و استراحت کافی و ورزش مناسب بدست نمیاد

من چندین ساله ورزشکارم رشته ورزشیمم  فیتنس مدلینگ هست به یاد نداره لب به این دمنوشها زده باشم

چرا صبحا عسل و دارچین میخورم بجای چای یا مولا چای سبز اما هرکز متکی نیستم به این چیزا چون تاثیراتیکه ورزش و ماهیچه سازی و تغذیه درست و بموقع در افزایش متابولیسم داره هیچی نداره حتی قهوه و چای سبز

🧚‍♀️

بله عزیزم دوستم همکار شماست ولی بهش گفتم بی رودربایستی قیمت دمنوشها خیلی بالاس تو بازار خیلی مناسبترن همه اش سر کیسه کردن مردم و پر کردن جیب خودشونه اخه چیزی هم به دوست من نمیدن که اینقدر براشون بازاریابی وتبلیغ میکنه واقعا نمیدونم چرا؟؟؟؟

متاسفانه مردم دنبال راحتترین راه هستن برا هر چیزی اللخصوص تناسب اندام که جز با تغذیه درس ...

تبلیغ هیکل خودت نبود این الان   

بله عزیزم دوستم همکار شماست ولی بهش گفتم بی رودربایستی قیمت دمنوشها خیلی بالاس تو بازار خیلی مناسبتر ...

قیمت بالاست ولی به راحتی هم نگاه کنید دیگه

مگه چنده؟

بسته 40 روزه روزی 4 لیوان میشه حدود 300 تومن! این بالاست واقعا؟

2706