2726

سلام

من صدها روش رو استفاده کردم و جواب نگرفتم! دلیلش هم این بود که خیلی زود نا امید میشدم.

به تازگی با یک مشاور نیوشا آشنا شدم و تونستم 15 کیلو کم کنم !!!! باورتون میشه؟

دکترسلامت پیگیری های عالی ای داره. من خیلی سریع سفارش دادم و سریع هم تحویل گرفتم و فکر نمیکردم تو ایران هم همچین جایی باشه که بعد از فروش پیگیری شدید کنند که واقعا لاغر بشم!

به نظرم همین پیگیری باعث شده که اینقدر لاغر بشم.

مشکل اصلی من اینه که شنیدم با دمنوش بیشتر از 15 کیلو نمیشه لاغر شد.

الان هم سرعت لاغر شدنم کم شده.

مشاور میگه روند لاغری با بیشتر لاغر شدن کند میشه.

کسی تجربه ای داشته؟ 

توروخدا بگید! بازم دارم نا امید میشم.

مشاور من : doctorsalamat.com

تا الان 15 کیلو لاغر شدم ! تشویق نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله روند لاغری با روش رژیم غذایی هم همینطوره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
مرسی عزیزم. امیدوارم بتونم 10 کیلو دیگه کم کنم.

باید صبر کنی و عجله نکنی و پیگیر باشی بهتره بری دکتر تغذیه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
باید صبر کنی و عجله نکنی و پیگیر باشی بهتره بری دکتر تغذیه 

دکتر تغذیه یه بار رفتم روی متابولیسم کار کرد ولی بدتر شدم   

فعلا که خوب داره پیش میره فقط سرعتش کم شده.

تا الان 15 کیلو لاغر شدم ! تشویق نداره؟
دکتر تغذیه یه بار رفتم روی متابولیسم کار کرد ولی بدتر شدم     فعلا که خوب داره پیش میره ...

سرعتش کم و زیاد میشه مال من نیم کیلو در دو هفته هم بوده 

البته من خیلی اضافه وزن نداشتم

ولی دکترم همین و میگفت که وقتی یمدت بگذره روند لاغری کند میشه

2706