2737
2734
عنوان

کودک مشکوک به اوتیسم

544 بازدید | 14 پست

سلام خانما.  پسر خواهر شوهرم سه سال و نیمشه اصلا صحبت نکرده تا الان ارتباط چشمی نداره یه رفتارای خاصی داره چند تا دکتر گفتن مشکوک به اوتیسمه حالا دارن میارنش مشهد که پیش چند تا دکتر خوب ببرنش میخواستم ببینم چه دکتری باید مراجعه کنن. خودم براشون مغز و اعصاب وقت گرفتم دیگه کجا باید برن؟؟

دکتر اعصاب و روان باید وقت بگیرید

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روانپزشک.. ولی چرا مشهد؟ تهران یا اصفهان که خیلی بهتره

تهران رفتن قبلا اینجا یه دکتر خیییییلی خوب هست متخصص کودکانه میخوان پیش ایشون ببرن گفتم چند تا وقت دیگه هم از دکتر بگیرم براشون

2738
اعصاب و روان همون مغز و اعصابه؟؟

نه هممون روانپزشکه.مغز و اعصاب بیشتتر مال بیماریبهایی مثل ام اس و اینچیزهاست.ولی اعصاب و روان ماال اتیسم و بیش و فعالی و.......

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

معیار‌های تشخیص DSM-5 برای اختلال اوتیسم: فرد بطور دایم و در موقعیت‌های مختلف، در ارتباطات اجتماعی و تعامل اجتماعی مشکل دارد. نقص در تعامل اجتماعی – هیجانیِ متقابل، یک پیوستار است که از  نزدیک شدن به دیگران به صورت غیر عادی و عدم مصاحبت نوبتی شروع می‌شود، از علاقه اندک به اشتراک گذاشتن علایق، هیجان‌ها و عواطف خود و واکنش نه چندان زیاد و مناسب به علایق، هیجان‌ها و عواطف دیگران عبور می‌کند و به بی‌اعتنایی کامل به تعامل اجتماعی و پیشقدم شدن در آن خاتمه می‌یابد. فرد در رفتار‌های ارتباطی غیر کلامی که برای تعامل اجتماعی ضرورت دارند نقص دارد. نقص در رفتارهای ارتباطی غیر کلامی یک پیوستار است که از ضعف فرد در  ادغام روش‌های ارتباطی کلامی و غیر کلامی شروع می‌شود، از ناهنجاری در تماس چشمی و زبان بدن، یا نقص درک روش‌های غیر کلامی و استفاده از آنها عبور می‌کند و به فقدان کامل حالات هیجانی صورت یا ژست‌های بدنی خاتمه می‌یابد.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

https://autism-clinic.com/fa/صفحه/نشانه-ها-و-علائم-اتیسم

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در این ضمینه خیلی شنیدم , ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند.

یه ویدویی هم در ضمینه علایم تشخیص  و سن طلایی درمان اوتیسم دارند که لینکشو بزاتون میزارم

دو تا کلینیک هم هستند یکی تو گیشا و بعدی هم سعادت آباد

شماره منشی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

اینهم لینک ویدیو خانم دکتر انشالله که مشکل همه حل بشه

https://tamasha.com/v/4kXgD

2706