2737
2739

بچها من دوم فروردین اقدام داشتم. بعد ۶فروردین پریود شدم. دیگه هم اقدام نداشتم. اما الان دو سه روزه که عقب انداختم. و دل درد و کمر دردم هستم. گاهی هم سردرد و سرگیجه دارم. دل دردمم درد پریودی نیس سر دلم و معدمه. دو هفته پیش بیبی گذاشتم منفی بود. ممکنه با همون اقدام ماه پیش و باوجود پریودیم حامله باشم؟؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
م
3
60%
ک
2
40%
نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

احتمالش خيلى خيلى كمه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728
2738

بله امکانش هست من خودم ماه اول بارداری سه روز پریود شدم اصلا فکر نمیکردم باردار باشم ماه دوم که پریود نشدم رفتم سونو فکر میکردم دو سه هفته باشه که سونو کفت 8هفته و شش روز

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
من چن روز قبل پریودیم حامله شدم تا ماه ۴هم سرتاریخم لکه بینی داشتم😂

ینی امیدوار باشم؟؟؟؟

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
بله امکانش هست من خودم ماه اول بارداری سه روز پریود شدم اصلا فکر نمیکردم باردار باشم ماه دوم که پریو ...

وااااای خدایا ینی میشه منم باردار باشم؟؟؟ 

بچه نمیخواستیما اما الان ک پریود نشدم خیلی حس خوبی دارم

نمدونم منک حتی بتام انقد پایین بود ک ازمایشگاه گف حامله نیستی

بتا چیه دیگه؟؟؟

نمدونم منک حتی بتام انقد پایین بود ک ازمایشگاه گف حامله نیستی

چن بود

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2706