2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم روزی 5وعدا شیرخشک هربار90سی سی بله تو وزنگیریشم تاثیرداشته

منم دوبار شبا سه بار درروز میدم ۴ماهشه بعضی وقتا ۷۰تا بعضی وقتا ۹۰تا میخوره وزن ۴ماهگیش ۶۳۰۰ بود اما دلم میخواد توپولی شه ولی نمیشه چ شیرخشکی میدی شما؟

2728

من رفلاکس داره مجبورم شیر خشک انتی رفلاکس بدم خیلی تاثیرش رو رفلاکس خوبه اما وزن نه،اونایی که کامل شیر خشکین یا فقط شیر مادرشون خوبه تپل میشن معمولا، 

سوپرامیل دیدم خوب تپل میکنه

[QUOTE=88015103]منم دوبار شبا سه بار درروز میدم ۴ماهشه بعضی وقتا ۷۰تا بعضی وقتا ۹۰تا میخوره وزن ۴ماهگیش ۶۳۰۰ بود اما ...[/QUOT  

شیرخشک نان بده شیرخشک تروویتال هم خوبه

خدایا شکرررررررت
من رفلاکس داره مجبورم شیر خشک انتی رفلاکس بدم خیلی تاثیرش رو رفلاکس خوبه اما وزن نه،اونایی که کامل ش ...

من شیرم خوب نیست کمکی هم میدم سوپرامیل دوماهه داره میخوره اما زیاد توپول نشده کامل دلم نمیاد شیرخشکی بشه میگم همین ی دره شیرمم بخوره

2738
[QUOTE=88015103]منم دوبار شبا سه بار درروز میدم ۴ماهشه بعضی وقتا ۷۰تا بعضی وقتا ۹۰تا میخوره وزن ۴ماه ...

اول اپتامیل دادم نساخت نان دادم زور زد بت سوپرامیل راحته بیرون رویشم خوبه تروویتال شوهرم خرید دوهفته پیش اما ترسیدم بدم اخه چندنفر گفتن زیاد شیرخشک عوض نکن رودش بهم میریزه بنظرت اونو بدم بازشم کردم همون دوهفته پیش اما ندادم

اول اپتامیل دادم نساخت نان دادم زور زد بت سوپرامیل راحته بیرون رویشم خوبه تروویتال شوهرم خرید دوهفته ...

عزیزم از چند وقتش که بود شیشه رو بهش دادی که قبول کرد ؟؟؟

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
عزیزم از چند وقتش که بود شیشه رو بهش دادی که قبول کرد ؟؟؟

از وقتی ب دنیا اومد😐😆 اما از سه ماهگیش دیگه کمتر خورد مدام از خودم شیر میخواست الانم همون وضعه میچسبه ب من منم شیرم همش ابه زیاد جالب نیست اما اولا خیلی خوب میخورد

من به دخترم اپتامیل میدادم بیرون رویش خیلی زیاد بود مثلا چهار پنج باردرروز گفتم اینجوری وزن نمی گیره نان دادم به توصیه ی بقیه پنج روز دخترم تاصبح بیداربود وگریه می کرد ازروز ششم دوباره اپتامیل دادم دخترم خوابید الانم دو ماهگی رفتم بهداشت گفت پنج ونهصده وزنش زیاده شیرشو کم کن ولی من نمی کنم چون بچه زمان مریضی نیازداره به وزن .گاهی چهار وعده صدوبیست میدم بقیش شیر خودمو میخوره گاهی هم دووعده بیشتر نمی خوره بستگی به اشتهای خودش داره

زیاد وسواس نداشته باش همه شیرخشکا یکی ان من دوماه سوپرامیل دادم زیادوزن نگرفت ولی الان کلا نان میدم زیادهم شیرخشک عوض نکن معده بچه رو خراب میکنی ولی اگر برگردم عقب به بچه ام ببلاک میدم

خدایا شکرررررررت
2706