2737
2734

باغ وزمین ووخونه ویلایی تو شهریار الان قیمتش چنده کلا زمین اونجا متری چنده خوش اب وهوا هست برای تفریح واستراحت ؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه تو دیوار که قیمت ها واقعی نیست الان تو دیوار حومه تهران رو گرونتر از خود تهران قیمت گذاشتن 

عزيزم خود شهريار نوساز متري٧ميليون خيابان كرشته متري٩ميليون عباس اباد متري٦ميليون البته اپارتمان زمين و باغچههم دو برابر اينه البته باغ ميوه خيلي گرونتره حومه شهريار هم بهتره نري كه سكونت زياد خوب نيست فقط براي سرمايه گزاري خوبه 

عزيزم خود شهريار نوساز متري٧ميليون خيابان كرشته متري٩ميليون عباس اباد متري٦ميليون البته اپارتمان زمي ...

والا یه باغ کوچولو در حد دویست سیصد متر میخوایم که یه خونا کوچیک توش باشه هر از گاهی از این تهران شلوغ بزنیم بیرون یه نفس بکشیم 

2738
والا یه باغ کوچولو در حد دویست سیصد متر میخوایم که یه خونا کوچیک توش باشه هر از گاهی از این تهران شل ...

باغ كه ٢٠٠-٣٠٠متر نميشه اينجا ديگه زير ٨٠٠متر باغچه نيست كه تو خود شهريار بايد حداقل يه ٨٠٠متري رو نزديك ١ميليارد پول بدي اما أطراف شهريار مثل كردزار يا برداباد يا فردوس ميتوني كمتر بخري

یکی از آشناها اطراف کرج یه ویلا خریده 270 حدود 400متره خیلی ام شیک ونوساز 

مهم اينه كجا باشه محمد اباد كرج ميتوني با ١٠٠ميليون بخري اما جا نيست همه دزد و بي فرهنگ يا ميتوني بري كيانمهر بخري اما اباد و سرسبز نيست شما فرمودي شهريار كه اينجا از تهران گرونتره چون هم ابادتره هم معروف

یعنی واقعا انقدر گرونه 

بله شهريار خيلي گرونه من پدرم شهريار و فردوس و انديشه باغ ميوه داره البته خدا رحمتش كنه الان ميخواي بفروشيم خيلي گرونتر از يه خونه تو فرمانيه قيمت گذاشتن

2706