2726
عنوان

دوستان کمکم می کنید؟؟؟ ازمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 39 پست
پس اول بهشون بگم یه روز به موعدمه؟؟؟  چون بیشتر استرسه سفرو دارم زمینی و طولانی، اگه مثبت باشه ...

اره بنظرم حتما بگو

البته احتمالا خودشونم میپرسن .ولی بگو بیبی مثبت شده

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
بله ممنونم بخاطر همین گفتم برم بدم که تکلیفم روشن بشه، سفرمونم زمینیه، تهران به شیراز کلی راهه

قطعا نشون میده

من سر بارداری دومم چمدون هامون رو بسته بودیم که بریم دبی.  همون روز آزمایش دادم و جوابش مثبت شد. با دکتر تلفنی صحبت کردم و گفت که به هیچ وجه نرو

ماهام دست از پا درازتر برگشتیم خونه چمدون ها رو باز کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال ۸۰درصد نشون میده😍😍وای اینقد ذوق میکنم یکی بی بی چکش مثبت میشه خدایی چه حالی میده هااااا😍😍خداکنه منم حامله باشم امروز دوروزه عقب انداختم ولی خب چون پرید من حساب کتاب نداره توجه نمیکنم ولی بگم کلوموفین خوردما،ولی حسابیم علائم پرید رو دارم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2728
احتمال ۸۰درصد نشون میده😍😍وای اینقد ذوق میکنم یکی بی بی چکش مثبت میشه خدایی چه حالی میده هااااا😍😍 ...

خا بي بي بزن همين الان همينجا اعلام كن 

اميدوارم عكس بي بي مثبتت رو ببينيم 😘

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

عزیزم این ماله دیروزه هر دوتا عکس یه بی بیه، یکیش ۲ دقیقه بعده تسته عکسه بعدی ۵ دقیقه گذشته بود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خا بي بي بزن همين الان همينجا اعلام كن  اميدوارم عكس بي بي مثبتت رو ببينيم 😘

انشالله عزیزم احتمالا فردا بگیرم بزنم الان جایی هستم امکانش نیس،ولی فکر میکنم پرید شم،من سه سالو نیم منتظرم یبار حامله شدم چندماه پیش سقط شد اگ بدونی اینقد ذوق داشتم و خوشحال بودم همش فشارم میرفت بالا تپش قلب داشتم از خوشحالی

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
عزیزم این ماله دیروزه هر دوتا عکس یه بی بیه، یکیش ۲ دقیقه بعده تسته عکسه بعدی ۵ دقیقه گذشته بود

😍😍😍😍😍😍

اینم ماله امروز صبحه، باز هر دوتا عکس یه بی بیه، عکس اول ۲ دقیقه بعده تست ، عکسه دوم ۵ دقیقه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
گذاشتی لایکم کن❤

گذاشتم عزیزم❤️

احتمال ۸۰درصد نشون میده😍😍وای اینقد ذوق میکنم یکی بی بی چکش مثبت میشه خدایی چه حالی میده هااااا😍😍 ...

شما هم بارداری انشاالله ❤️❤️❤️❤️

انشالله عزیزم احتمالا فردا بگیرم بزنم الان جایی هستم امکانش نیس،ولی فکر میکنم پرید شم،من سه سالو نیم ...

منم بعد سالهاي خيليييي زياد چندماه پيش باردار شدم سقط شد  

اميدوارم اينبار سريع باردار شيم و يه ني ني سالم بدنيا بياريم 

عزيزم علائم بارداري واسه من عين پريود بود از يه هفته قبل موعد شكم درد و كمر درد زياد داشتم و هر لحظه احساس ميكردم الان پريود ميشم 

خواهرم و دوستم ميگفتن حتما عفونت لگني داري 

اینم ماله امروز صبحه، باز هر دوتا عکس یه بی بیه، عکس اول ۲ دقیقه بعده تست ، عکسه دوم ۵ دقیقه

ممكنه ازمايش نشون بده ممكن هم هس نشون نده اخه دير هاله افتاده واست 

بازم بنظرم روز قبل از سفر برو ازمايش 

2706