1147
1226

دوستان من از دیروز که ۳ روز مونده به پریم بی بی چکام مثبت میشه، امروز صبحم مثبت شد، فردا یک روز یه روز به موعدمه، نظرتون ازمایشه بتا نشون‌میده باردارم یا حتما باید از موعد بگذره؟؟؟ چون روز موعدم مسافرم نمی تونم ازمایش بدم.لطفا اگه میدونید و براتون پیش اومده کمکم کنید❤️

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

عزيزم به احتما خيلي زياد بارداري! براي ازمايش بتا عجله نكن. پنج شش روز ديگه هم صبر كن اگه پريود نشدي ١٠٠ درصد بارداري و اصلا نياز به ازمايش نيست يه راست برو چك اپ

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی.  آزمایش که قطعا فردا نشون میده.  ولی در مورد مسافرت اینکه نباید اصلا بری

بله ممنونم بخاطر همین گفتم برم بدم که تکلیفم روشن بشه، سفرمونم زمینیه، تهران به شیراز کلی راهه

من رفته بودم ازمایشگاه ازم پرسید چندروز گذشته گفتن سه روز

گفت خوبه بعضی خانوما یه روز گذشته از پریودشون میان توقعم دارن نشون بده!

حتما برای شما هم بزار بگذره که خیالتم بابت جوابش راحت باشه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
8

گاهی نشون میده گاهی نه من بی بی چکام مثبت از منفی دوباره دوروز بعد تکرار کردم مثبت شد انشالله برای شما نشون بده

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

من تو مسافرت بی بی چکم مثبت شد سعی کن اگه رفتی هم هر ۱ساعت پیاده شی

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۳ سال حامله شدم برای سلامتی کنجدم صلوات بفرستین مرسی😘😘😘😘
من رفته بودم ازمایشگاه ازم پرسید چندروز گذشته گفتن سه روز گفت خوبه بعضی خانوما یه روز گذشته از پریو ...

پس اول بهشون بگم یه روز به موعدمه؟؟؟ 

چون بیشتر استرسه سفرو دارم زمینی و طولانی، اگه مثبت باشه کنسلش می کنم

1167
پس اول بهشون بگم یه روز به موعدمه؟؟؟  چون بیشتر استرسه سفرو دارم زمینی و طولانی، اگه مثبت باشه ...

اره بنظرم حتما بگو

البته احتمالا خودشونم میپرسن .ولی بگو بیبی مثبت شده

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
بله ممنونم بخاطر همین گفتم برم بدم که تکلیفم روشن بشه، سفرمونم زمینیه، تهران به شیراز کلی راهه

قطعا نشون میده

من سر بارداری دومم چمدون هامون رو بسته بودیم که بریم دبی.  همون روز آزمایش دادم و جوابش مثبت شد. با دکتر تلفنی صحبت کردم و گفت که به هیچ وجه نرو

ماهام دست از پا درازتر برگشتیم خونه چمدون ها رو باز کردیم

احتمال ۸۰درصد نشون میده😍😍وای اینقد ذوق میکنم یکی بی بی چکش مثبت میشه خدایی چه حالی میده هااااا😍😍خداکنه منم حامله باشم امروز دوروزه عقب انداختم ولی خب چون پرید من حساب کتاب نداره توجه نمیکنم ولی بگم کلوموفین خوردما،ولی حسابیم علائم پرید رو دارم

توجه توجهلطفا امضامو بخونید💜❤💜( يا مَنِ اسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفاَّء)توروخدا واسه سلامتیه مامانم دعا کنید سینش درد میکنه چیز خاصی نباشه دستش یه برامدگی داره چیز خطرناکی نباشه دستش خیلی درد میکنه خوب شه.توروخدا دعا کنیدیه صلوات واسه سلامتیش بفرستید.واینکه دعا کنیدمشکل و مریضی واسه خودم پیش اومده دعا کنید رفع شه خطرناک نباشه.خدایا مراقب مامانم باش حفظش کن واس منو خواهرمو پدرم التماست میکنم😭😭از ته دلم التماست میکنم
احتمال ۸۰درصد نشون میده😍😍وای اینقد ذوق میکنم یکی بی بی چکش مثبت میشه خدایی چه حالی میده هااااا😍😍 ...

خا بي بي بزن همين الان همينجا اعلام كن 

اميدوارم عكس بي بي مثبتت رو ببينيم 😘

1241