2726
عنوان

اس بدم بهش

309 بازدید | 14 پست

نامزدم دیشب اخرشب اس داد سلام کرد و احوالپرسی بعدش گفتم میخوام از بلاک درت بیارم تو لیست نیستی اسم پیجتم میزنم بالا نمیاره گفتم حتما بلاکم ک نمیاره گفتم پس نمیدونم گقت میرم بپرسم رفت نیومد من خوابم برد دوساعت بعدش اس داده بود بیداری من خواب بودم صبح دیدم جواب ندادم اونم اس نداد الان بازم منتظر بمونم با خودش دوباره بیاد?اگه برم نمیگه فقط منتظر ی اشاره بود

آخرشو نفهمیدم 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من من بلاک نکردم اون تو اینستا بلاک کرده بود قهربودیم دیشب اس داد گفت میخواد از بلاکس دربیاره نمیشه و اینا حالا منظورمه بالاخره اس داد الان من اس بدم یا بازم منتظربمونم خودش بیاو

من فقط کافیه فقط کافیه یکی بامن همچنین کار زشتی بکنه،،بلاک کردن ،،تا آخر عمرم این عمل زشتشو نمیبخشم و توی ذهنم برای ابد بلاکش میکنم،،،

مثل بعضی آدمها که کلید و میکشن رو ماشینی که دم خونشون پارک کرده،،ببین اون آدم چقدر پسته!!!!

نامزدت چرا بلاکت کرده😕 زنو شوهرم مگ همو بلاک میکنن اونم اول زندگی

من يكي از  دوستام خودش ترم اول بود شوهرش إستاد دانشگاه بود هر بار دعواشون مي شد همديگرو بلاك ميكردن تو مشخصاتم بجاي متأهل عوضش ميكردن مينوشتن مجرد..اينقددددر بچه بودن

خانمها اگه شیرازی داریم میشه جواب بدین.بلوار ایمان محله بالاس یا نه ؟؟؟؟

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

صبر چیزیه که ما خانومها نداریم‌اگر بتونی یکماه بهش پیام ندی خودش حساب کار دستش میاد..برای اینکه بهش فکر نکنی سعی کن خودتو به کارای دیگه مشغول کنی اونوقت ببین چه جوابی میده این صبرت.

الهی تو برام پناهی..تو بساز.
2706