2733
2734
عنوان

قبل بارداری چ علایمی داشتید

274 بازدید | 26 پست

😊ممنون میشم کمکم کنید😘

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درد سینه. حالات پریودی.

من سینه هام خیلی درد میاد و جوش زده صورم زیاد مخصوصا زیر چونه ام 😣😣😣بنظرتون امیدوارم میتونم باشم یا ک ن😟

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊
شدیدا حالت پریود به حدی که میخواستم مسکن استفاده کنم علایم دیگه هیچی

من چونه امو پر جوش شده و سینه هام درد میاد😣امیدوار میتونم باشم؟!😥

من سینه هام خیلی درد میاد و جوش زده صورم زیاد مخصوصا زیر چونه ام 😣😣😣بنظرتون امیدوارم میتونم باشم ...

اره خوب اینا میتونه نشونه بارداری باشه محصوصا درد سینه

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2738
سر گیجه و دردای پریودی البته الانم دارم و کمر درد

نمیدونم خدا کنه منم باردار باشم😣😥

اره خوب اینا میتونه نشونه بارداری باشه محصوصا درد سینه

اخه دردم رو قسمت نوکش نیس اطرافه سینه 😣

۵ روز مونده به موعدم درد پری شروع شد( که بی سابقه بود)

سلام خانومی 

منم دقیقا از یه هفته مونده به پریود درد و حالت های شدید پریودی دارم که بی سابقس 

هرماه سینه درد داشتم اینماه اصلا ندارم

خانوما دعام‌کنین 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
انشالله از موعدت گذشت بی بی بزن

دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم  دیگه پول ندارم ۴ بار ای یو ای کردم این بار اگه منفی باشه دیگه تموم😣😣😣

دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم &n ...

هرچی  صلاحه خداست شاید اینسری طبیعی باردار بودی انشالله که بارداری خبرشو همینجا برامون بزاری

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم &n ...

عزیزم امضات عالیه همه حرفاشو واقعا درک کردم و گریم گرف

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706