2737
2734
عنوان

قبل بارداری چ علایمی داشتید

274 بازدید | 26 پست

😊ممنون میشم کمکم کنید😘

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
درد سینه. حالات پریودی.

من سینه هام خیلی درد میاد و جوش زده صورم زیاد مخصوصا زیر چونه ام 😣😣😣بنظرتون امیدوارم میتونم باشم یا ک ن😟

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊
شدیدا حالت پریود به حدی که میخواستم مسکن استفاده کنم علایم دیگه هیچی

من چونه امو پر جوش شده و سینه هام درد میاد😣امیدوار میتونم باشم؟!😥

من سینه هام خیلی درد میاد و جوش زده صورم زیاد مخصوصا زیر چونه ام 😣😣😣بنظرتون امیدوارم میتونم باشم ...

اره خوب اینا میتونه نشونه بارداری باشه محصوصا درد سینه

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2738
سر گیجه و دردای پریودی البته الانم دارم و کمر درد

نمیدونم خدا کنه منم باردار باشم😣😥

اره خوب اینا میتونه نشونه بارداری باشه محصوصا درد سینه

اخه دردم رو قسمت نوکش نیس اطرافه سینه 😣

۵ روز مونده به موعدم درد پری شروع شد( که بی سابقه بود)

سلام خانومی 

منم دقیقا از یه هفته مونده به پریود درد و حالت های شدید پریودی دارم که بی سابقس 

هرماه سینه درد داشتم اینماه اصلا ندارم

خانوما دعام‌کنین 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
انشالله از موعدت گذشت بی بی بزن

دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم  دیگه پول ندارم ۴ بار ای یو ای کردم این بار اگه منفی باشه دیگه تموم😣😣😣

دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم &n ...

هرچی  صلاحه خداست شاید اینسری طبیعی باردار بودی انشالله که بارداری خبرشو همینجا برامون بزاری

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
دو روز پیش زدم منفی بود حالا فردا پس فردا موعدمه نمیدونم دیگه خسته شدم شوهرم میگه دیگه خرج نمیکنم &n ...

عزیزم امضات عالیه همه حرفاشو واقعا درک کردم و گریم گرف

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706