2726
عنوان

وای چراشمااینجورید اخه😣😣😣ازهمتون بدم میاد😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ناهارمو گزاشتم😎

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

من تا چندماه دیگه که بریم خونه ی خودمون انگیزه ی هیچچچچچ کاریو ندارم.میگم فقط بخوابم وقت بگذره.پسرام دوساعته میگن صبحونه بیار تنبلیم میاد.😥

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

من از ۷بیدارم ولی انگار مردم😞اصلا حال ندارم از جام پاشم😥

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
دل ب دل راه داره جانم میتونم بهت بگم گشاد؟🙄😀

اره خواهر راحت باش😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خاله فداش بشه چ ماهه از طرف من بوسش کن ای جااانم 😍😍😍😍😍😍

ممنون عزیزم لطف داری بهش❤❤

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

من و بچهامم تازه بیدار شدیم البته من ساعت ۸ بیدار شدم ی پست تو تاپیک خز بازی گذاشتم و دوباره غشششششش😄

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

من باهمین وضعیت که توصیف کردی شوورم کردم دیگه تصورکن عمق فاجعه رو 😞

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706