2703
2553
عنوان

از دست همسرم خیلی عصبانیم چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 57 پست
اینطور وقتا قهر نکن  مردا نمیفهمن خیلی چیزارو بخدا با یه زبون نرمو اروم بگو ازینکه به هر دلیل ...

اين كارا جواب نميده چون طرفشون خيلي لوندي ميكنه مرد حرفاي زنشو يادش ميره

خداجونم بااينكه دوقلوهامو ازم گرفتي ولي بازم شكرت....
به نظر منم کارش اشتباه بوده، نباید کارت به کارت میکرد. منم بودم عصبانی میشدم، 😠

هرکی بود عصبانی میشد اونم اگه جای من بود عصبانی میشد ولی ما زنا نباید عکس المعل نشون بدیم چون زنیم؟

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتي ميگي با به دختر هرجايي دوست شده بود شخصيت همسرت و بالطبع شخصيت شمايي كه انتخابت كرده رو ميبري ز ...

خودش همش میگه بزرگترین اشتباه زندگیم دوستی با اون دختر بود خیلی بهم ضربه زد

2720
اين كارا جواب نميده چون طرفشون خيلي لوندي ميكنه مرد حرفاي زنشو يادش ميره

دقیقا

هروقت حالت بهتر شد منطقی درموردش فکرکن که باهاش چه جوری حرف بزنی و قضیه رو بهش بگی

ما چیزی از خصوصیات اخلاقی شما و همسرتون نمیدونیم

برای همین با حرف ها و توصیه های ما خدایی نکرده حال روحیت بدتر میشه و این برای خودت و کوچولوت اصلأ خوب نیست

هروقت حالت بهتر شد منطقی درموردش فکرکن که باهاش چه جوری حرف بزنی و قضیه رو بهش بگی ما چیزی از خصوصی ...

من نمیتونم فراموش کنم آخه خودش میدونه چقدر روی این آدم حساسم چقدر شبا کابوسشو میبینم نباید اینکارو میکرد

2714
دقیقا

فكركن دختره به من ميگفت من نميدونستم ازدواج كرده😂بعدش بين حرفاش گفت محسن همش به تو ميگفت خانومم خانومم😂من بهت حسوديم ميشد بايداعتراف كنم كه بعضي وقتا باهات رقابت ميكردم

همچين فتنه هايين اينا

فكركن دختره به من ميگفت من نميدونستم ازدواج كرده😂بعدش بين حرفاش گفت محسن همش به تو ميگفت خانومم خان ...

وای خدای من واقعا آدم از دست این همجنساش میمونه چی بگه

من نمیتونم فراموش کنم آخه خودش میدونه چقدر روی این آدم حساسم چقدر شبا کابوسشو میبینم نباید اینکارو م ...

عزیزم،درکت میکنم

تو حرفات بهش بگو که تو میدونی من از اون خوشم نمیاد و روش حساسم پس حداقل به خاطر بچه امون هم که شده رعایت کن چون فکر و خیال ارتباط شما منو به مرز جنون میکشونه

اگه بلایی سر بچه ام بیاد هیچوقت نمیبخشمت

ببخشیدا زن هرچی لوند یکنه مرد باس ادم باشه دیگ زن حاملشو به یه هرجایی بفروشه؟؟ 

من همیشه خدارو بابت اینکه همسر خوبی دارم و عاشقمه شکر میکنم ولی فقط موندم چرا اینکارو واسه دختره کرده همش باخودم میگم نکنه پیشش نقطه ضعف داره

عزیزم،درکت میکنم تو حرفات بهش بگو که تو میدونی من از اون خوشم نمیاد و روش حساسم پس حداقل به خاطر بچ ...

دقیقا باید همینو بهش بگم

ببخشیدا زن هرچی لوند یکنه مرد باس ادم باشه دیگ زن حاملشو به یه هرجایی بفروشه؟؟ 

شوهرمن دستشو داغ گذاشت وقتي من فهميدم و ميخواستم تركش كنم ولي بازم من سقط كرده بودم اون فتنه زنگ زده بود كه بكشتش سمت خودش....زيادم تقصيرمردا نيست....شوهرمن وقتي فهميدم گريه ميكردميگفت بخدا ميدونستم دارم اشتباه ميكنم ولي انگار افسارمو گرفته بود دستش نميتونستم بذارمش كنار 

مال من فرداش داشت ميرفت شمال بادختره شبش فهميدم نذاشتم

شوهرم ميگفت خداروشكر زودفهميدي من چه غلطي داشتم ميكردم با زندگيمون

2706