2726

همسرم با دوست دختر سابقش همکارن اون دختره یه هرجایی به تمام معناست ببخشید که انقدر رک حرف میزنم آخه منو همسرم که میخواستیم ازدواج کنیم خیلی مارو اذیت کرد خیلی بد دهنه به منو همسرمو خانواده همسرم هرچی که لایق خودش بود بار ما میکرد،الان ما یه سالو نیمه ازدواج کردیم من ۱۰ هفته باردارم توی این مدت هیچ حرکتی ازش ندیدم همسرم بهم میگفت من سرکار آدمم حسابش نمیکنم ولی دیشب توی گوشی همسرم دیدم واسش ۵۰۰ تومن پول کارت به کارت کرده ازش پرسیدم این چیه گفت مشکل جابه جایی پول داشت ازم خواست واسش انجام دادم منم گفتم یعنی جز تو کس دیگه ای نبود اینکارو کنه؟؟؟؟گفت چه اشکالی داره؟!!!منم دیدم اینجوریه رفتم خوابیدم باهاشم اصلا حرف نزدم صبح هم رفته حلیم خریده گذاشت رفت سرکار،دام شکسته چیکار کنم؟؟؟؟

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینطور وقتا قهر نکن  مردا نمیفهمن خیلی چیزارو بخدا با یه زبون نرمو اروم بگو ازینکه به هر دلیل ...

بارها و بارها راجبش حرف زدیم و هربار گفته منو اون اصلا کاری باهم نداریم ولی دیشب دیدم واسش پول کارت به کارت کرده ازش آروم پرسیدم این چیه گفت مگه چی میشه؟!!!

من مثل ترو تجربه كردم....باهاش حرف نزن اصلا....شب اومد خواست حرف بزنه بگو فقط راستشو بگو بهم  ...

اونم دست پیش گرفته باهام حرف نمیزنه

2706