1147
1226

همسرم با دوست دختر سابقش همکارن اون دختره یه هرجایی به تمام معناست ببخشید که انقدر رک حرف میزنم آخه منو همسرم که میخواستیم ازدواج کنیم خیلی مارو اذیت کرد خیلی بد دهنه به منو همسرمو خانواده همسرم هرچی که لایق خودش بود بار ما میکرد،الان ما یه سالو نیمه ازدواج کردیم من ۱۰ هفته باردارم توی این مدت هیچ حرکتی ازش ندیدم همسرم بهم میگفت من سرکار آدمم حسابش نمیکنم ولی دیشب توی گوشی همسرم دیدم واسش ۵۰۰ تومن پول کارت به کارت کرده ازش پرسیدم این چیه گفت مشکل جابه جایی پول داشت ازم خواست واسش انجام دادم منم گفتم یعنی جز تو کس دیگه ای نبود اینکارو کنه؟؟؟؟گفت چه اشکالی داره؟!!!منم دیدم اینجوریه رفتم خوابیدم باهاشم اصلا حرف نزدم صبح هم رفته حلیم خریده گذاشت رفت سرکار،دام شکسته چیکار کنم؟؟؟؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت به خاطر معجزه ای که بهم نشون دادی شکرت به خاطر بارداریم 

حساسیت نشون بدی بدترش می‌کنه

به خودش چیزی نگو اما مدرک جمع کن بذار زمان بگذره ببین چی پیش میاد و با فکر عمل کن

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

اینطور وقتا قهر نکن 

مردا نمیفهمن خیلی چیزارو بخدا

با یه زبون نرمو اروم بگو ازینکه به هر دلیلی باهاش در ارتباط باشی منو ناراحت میکنه و حس بدی بهم دست میده 

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
😂😂😂😂😂 الکی

وا 🤨چیه؟

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه
اینطور وقتا قهر نکن  مردا نمیفهمن خیلی چیزارو بخدا با یه زبون نرمو اروم بگو ازینکه به هر دلیل ...

بارها و بارها راجبش حرف زدیم و هربار گفته منو اون اصلا کاری باهم نداریم ولی دیشب دیدم واسش پول کارت به کارت کرده ازش آروم پرسیدم این چیه گفت مگه چی میشه؟!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1233
من مثل ترو تجربه كردم....باهاش حرف نزن اصلا....شب اومد خواست حرف بزنه بگو فقط راستشو بگو بهم  ...

اونم دست پیش گرفته باهام حرف نمیزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
اینطور وقتا قهر نکن  مردا نمیفهمن خیلی چیزارو بخدا با یه زبون نرمو اروم بگو ازینکه به هر دلیل ...

اين كارا جواب نميده چون طرفشون خيلي لوندي ميكنه مرد حرفاي زنشو يادش ميره

خداجونم بااينكه دوقلوهامو ازم گرفتي ولي بازم شكرت....
به نظر منم کارش اشتباه بوده، نباید کارت به کارت میکرد. منم بودم عصبانی میشدم، 😠

هرکی بود عصبانی میشد اونم اگه جای من بود عصبانی میشد ولی ما زنا نباید عکس المعل نشون بدیم چون زنیم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي ميگي با به دختر هرجايي دوست شده بود شخصيت همسرت و بالطبع شخصيت شمايي كه انتخابت كرده رو ميبري ز ...

خودش همش میگه بزرگترین اشتباه زندگیم دوستی با اون دختر بود خیلی بهم ضربه زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اين كارا جواب نميده چون طرفشون خيلي لوندي ميكنه مرد حرفاي زنشو يادش ميره

دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220