1147
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

این  ک برا خیلی وقت پیشه دیده بودمش

آقای همتون جنتلمنه؟                                                                                                                                                                     اونی که هم پیژامه رو تا بالای ناف داده بالا و لم داده رو کاناپه هی میگوزه و پرزای داخل نافش رو تمیز میکنه همشون منم😒😬😂😂****************************************شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢

بازم دوسش دارم قیافشم مهم نیست

بازم داری 

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1233

ازین بدم میاد 😖

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

پوستشون خوبه که تو بدترین عکسشونو گذاشتی. برای ماهم پیش میاد بعضی عکس هامون خیلی بد میفتیم بعضیا خوب

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست...لای این شب بوها.....پای آن کاج بلند......
1167
پوستشون خوبه که تو بدترین عکسشونو گذاشتی. برای ماهم پیش میاد بعضی عکس هامون خیلی بد میفتیم بعضیا خوب

نرگس محمدی داره منفجر میشه یعنی اصلنم به فکر ۱۰۰ گرم کم کردن هم نیست

کونش یک طرفمیره سینه یه طرف اون لپای ور قلمبیدش کلا به سمت شرق و غرب در پروازن

بدم میاد ازش اه

1241