2410
2553
عنوان

از مادرشوهرم پیش شوهرم گله کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 24 پست

اخه خیلی طمع داره از برادرشوهرانزدیک ۶۰ میلیون گرفته 

طلا هاشاو نفروشه  تا داشته باشه

میخوایبم دوباره بنز بخریم  

بعد میشینه پیش پسراش بابا میخواد طلا هامو بفروشه 

تا پول بگیره ازشون 

حالا تا حالاشده کلی پول بهشون دادیم پس ندادن حالا شوهرم میخواد ۱۰ میلیون بهش بده میدونه که پسم نمیدن  گفتم من دوسال طلا فروختم هیچ چیز برام نخریدی 

حالا میخوایی ۱۰ میلیونو بدی به اونا که پسم ندن پولو

🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی عروس بره کار کنه؟ داماد میاد کارای پدرزنشو کنه که توقع دارن عروس کارای مادرشوهرو انجام بده؟

ن بابا  اصلا من میگم ماهی دوبار بریم خونه بابام یهبار براشام یهبار شب نشینی 

اما اینا پرو هستن به قول جاریم ما از لطفه مون میریم کار میکنییم وظیفه که نداریم

🤗
اره منم تا چیزی میگم میگه اینا قدیمی هستن

حالا خدا نكنه كوچيك ترين چيزي از خانواده من ببينه يا برداشت كنه نميدوني چيكار بسرم مياره 

همشم ميگه برو خدارو شكر كن مامان اينجوريه و اينقد خوبه🤫

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2720
حالا خدا نكنه كوچيك ترين چيزي از خانواده من ببينه يا برداشت كنه نميدوني چيكار بسرم مياره  همشم ...

اره دقیقا 

من که یبار از دهنش در رفت گفت هر وقت بحث دارین مامانم من پر میکنه

🤗

عزیزم مردا همیشه در مقابل شکایتی ک از خونواده شون بکنی عکس العمل تندی نشون میدن .ب نظر من بهتره بی توجه ب حرفای مادرشون کمکشون کنی و خودتو بهتر از بقیه توو دلشون جا کنی اگه هم بی محلی کرد بازم اشکالی نداره .تو فک کن کارخیر کردی و محبتایی ک کردیو بی منت واسه شوهرت تعریف کن البته بی شکایت تا اونم بفهمه هرچی ک مادرش از سر حرص و حسادت میگه همچینم درست نیس...

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
عزیزم مردا همیشه در مقابل شکایتی ک از خونواده شون بکنی عکس العمل تندی نشون میدن .ب نظر من بهتره بی ت ...

اخه تا چقدر کار بکنییم درحد جارو وظرف شستن که نیست  در حد کار های عید از ما کار میکشه همه چیزهاش باید بشوریم 

بعدم تشکر نمیکنه نمیگه وایسین یه وعده غذا کوفت کنیید 

بعدم شوهرم عادت کرده میگه برو کمکش کن چیزیم نگو 

🤗
2714
اخه این جلو همه مظلوم اما پشت سر یه نیشی میزنه

داداش من یه اخلاق خیلی خوبی داره که حتی اگه کسی بخواد تو زندگیش دخالت کنه اجازه اینکارو نمیده و تو زندگیش خیلی تعصب داره واسه همین وقتی زنش میگه تو زندگیم دخالت میکنن هیچ کس باورش نمیشه خداییش خودشم خوبه یعنی تا وقتی مامانش دخالت نکنه اخلاقش خوبه ولی مامانش که یادش میده میشه هیولا میوفته به جون ما ولی میگم که من اصلا دیگه دلم وا نمیشه مثل گذشته باشم باهاش