2703
2553
عنوان

راضی کردن خونوادم برای ازدواج

191 بازدید | 9 پست

من یه ساله با پسری دوستم که از همون اول قصدمون ازدواج بود و خواستیم همو بشناسیم تا بفهمیم به درد هم میخوریم یا نه.ایشون موقعیت خانوادگی خیلی بالایی دارن و ۶ سال هم از من بزرگترن.کارمند یه اداره هستن و خیلی با شخصیت و با اخلاق و با خانواده هستن.الان که اومدن خاستگاری خانوادم مخالفت شدید میکنن که اون کارمنده و نمیتونه در آینده زندگیتو تامین کنه.لازمه بگم که خونواده ی من وضع مادی خوبی دارن و دوس دارن یکی باشه مثه خودشون.

بگو که معیارت اخلاق و خانوادشه. البته اگه از خودت مطمئنی و میتونی با پول کارمندی بسازی و حسرت خونه پدرتو نخوری

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوناییکه میگید اگه میتونی با پول کارمندی بسازی تو ابن مملکت زندگی نمیکنید؟ الان اکثرا بیکارن

همین‌که یه کار خوب داره خودش کلیه

درامدهای ما همین دو سه تومنه

مگر اینکه طرف کاسب باشه یا تو ارگان های خوب کار کنه

مقام بالا باشه

بنظرم اگه اخلاقاتون جوره و پسر خوبیه اصلا ولش نکن

پسر خوب  با موقعیت خوب کم پیدا میشه

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2720
به حرف خانواده ات گوش کن  

ولی اگه بخوام به حرف خونوادم گوش بدم موهام مثه دندونام سفید میشه.چون تو یه شهری زندگی میکنم که کوچیکه و همچین موردی که اونا میخوان وجود نداره

بگو که معیارت اخلاق و خانوادشه. البته اگه از خودت مطمئنی و میتونی با پول کارمندی بسازی و حسرت خونه پ ...

من خودم اینده ی شغلی خوبی در انتظارمه و میتونیم با کمک همدیگه زندگیمونو خیلی بهتر بکنیم.مهم خونه و ماشینه که داره.حقوق کارمندی هم واسه زندگی تو یه شهر کوچیک مناسبه

اوناییکه میگید اگه میتونی با پول کارمندی بسازی تو ابن مملکت زندگی نمیکنید؟ الان اکثرا بیکارن ه ...

دقیقا همینطوریه.فقط نمیدونم چطوری با طرز تفکر خونوادم برخورد کنم و راضیشون کنم

الان اکثر مردم جامعه تو این رنج درامد دارن و تو این لول هستن. اگه پدرش وضعش خوب باشه و حامیش باشه و میگی وضعشون خوبه که اوکیه. خونواده ی خودت هم که میگی وضعتون خوبه بهت کمک کنه و با هم کمک خرج شین چه ایرادی داره

2714
من خودم اینده ی شغلی خوبی در انتظارمه و میتونیم با کمک همدیگه زندگیمونو خیلی بهتر بکنیم.مهم خونه و م ...

خب همینارو به خانوادت بگو. و چند تا مثال بزن از کسایی که پول زیاد داشتن ولی اخلاق نداشتن و زندگی خوبی ندارن شاید اینجوری راضی بشن

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم
دقیقا همینطوریه.فقط نمیدونم چطوری با طرز تفکر خونوادم برخورد کنم و راضیشون کنم

باید پای عشقت بایستی و ثابت کنی که دوسش داری و همچنین خاستگارت. نمیدونم چرا مخالفن چون ایشون هم شغل داره هم پسر خوبیه

با نرمی خانوادتو قانع کن

با دعوا نه

انشاءالله که موفق بشی

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸