1232
1226

سلام دیروز دخترم تعطیلات پایان هفته رو موند خونه مادر شوهرم . دخترم گفته موهام تو چشممه (۸ سالشه)  خواهر شوهر گرامی موی جلو دخترمو برداشته یه خط صاف قیچی زده .بدون اینکه کلامی به من یا پدرش بگن . وقتی بچه رو باباش اورد خونه یه جوری کُپ کردم که  صحنه رو دیدم . داغ کردم .شوهرمم که کلا از مادرخواهرش دفاع میکنه همیشه !! میگه مگه چیه موهاش بلند میشه باز . میگم خواهر شما مگه ارایشگره .؟!!! میگفت خودم میبردم بچه رو ارایشگاه ولی بازم شوهرم با خونسردی همه چی رو توجیه میکنه . نظر بدید میخام نظراتتون رو به شوهرم نشون بدم ممنونم 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

بنظرم مساله حادی نیست ک اعصاب خودتو بخاطرش خورد کنی...شده دیگه...دوروز دیگه رشد میکنه موهاش...

ولی میتونی تیکه ت و ب خواهرشوهرت بندازی ک دیگه اینکارارو نکنه...

اللّهُمَ عَجِلْ لوَلیّکَ الفَرَج.💙💜💛💚

من بودم ک بشدت عصبی میشدم و بحای دعوا با شوهرم گوشی رو برمیداشتم ب خواهر شوهرم زنگ میزدم  و خودم حالیش میکردم 😤😤😤😤😠😠😠😠😠😠

آقای همتون جنتلمنه؟                                                                                                                                                                     اونی که هم پیژامه رو تا بالای ناف داده بالا و لم داده رو کاناپه هی میگوزه و پرزای داخل نافش رو تمیز میکنه همشون منم😒😬😂😂****************************************شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
1213

😐😐😐😐😐

حالا کاریه که شده خودت ناراحت نکن مو هس ۲ روز دیگه بلند میشه

ولی کار خوبی نکردن،من خوشم نیومد اصن

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂

منم داغ کردم

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

مگه خیلی بد شده موهاش؟

عب نداره دیگه عزیزم‌

عمشه 

دفعه بعد بچتو تنها نزار اونجا

اخه بری چی بگی بهشون

درسته باید اجازه میگرفتن

ولی خب اونقد موضوع مهمی نیست که بخوایند راجبش بحث کنید 

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
1167
من نظر بدم نمیتونی به همسرت نشون بدی دیگه    

منم کلی سانسور کردم پست بالا رو نوشتم 😆😆😅😅

آقای همتون جنتلمنه؟                                                                                                                                                                     اونی که هم پیژامه رو تا بالای ناف داده بالا و لم داده رو کاناپه هی میگوزه و پرزای داخل نافش رو تمیز میکنه همشون منم😒😬😂😂****************************************شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
1220