2703
2553

دیشب تو فروشگاه ی خانمی با دوستش دقیقا کنارم بود یهو ب دوستش گفت وای ببین چسبش بازشد گفتم ببشتر بزن چیکارکنم دیگه من رفتم ولی دیدم بادوستش درگیر مژه بودن😀

خدایی دیگه خرید ساده هم مژه میزنن مگه

من خیلی خودمو تحویل بگیرم واسه مجالس خیلی مهم وگرنه مدام میگم مژه هام عالیه ی ریمل کارش حله

اعتماد ب سقفی هم دارم😆

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شاید از عروسی اومده.

یا ب عروسی میرود😉

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2714
خو ایشون حتما قبلا برا مراسمی حایی زده بود  دیگه حالا خواسته بعد محلس هم فعلا نکنه  تا وق ...

اخه اونجور ک اون تاکید داشت گفتم بیشتر بزن انگاری تازه بود🤔

نه ولی یه فامیل داریم واسه عروسی میزاره تا 3 روز صورتشو نمیشوره!!!!!!!!!    

وای دوست مامانم اینجوریه😑بخدا واسه مراسم درجه یک میره چون خرج میکنه مثلا تا۳.۴روز اصلا موهاش و صورتشو نمیشوره میگه حیفه پول دادم

حالا پوووولدار

وای دوست مامانم اینجوریه😑بخدا واسه مراسم درجه یک میره چون خرج میکنه مثلا تا۳.۴روز اصلا موهاش و صورت ...

بعد فکنین بااون موهای کارشده مدام بخوابی و بیدارشی چی میشی دیگه😐ولی میگه حیفه

شوهرم میگه ی بار ی خانم تو راهرو پاساژ رو نیمکت داشته لاک میزده ب ناخن پاهاش فکنم تازه خریده بود ...

من واسه عروسی میکاپ کامل مژه نمیزارم میترسم ازچسبش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706