1147
1226

دیشب تو فروشگاه ی خانمی با دوستش دقیقا کنارم بود یهو ب دوستش گفت وای ببین چسبش بازشد گفتم ببشتر بزن چیکارکنم دیگه من رفتم ولی دیدم بادوستش درگیر مژه بودن😀

خدایی دیگه خرید ساده هم مژه میزنن مگه

من خیلی خودمو تحویل بگیرم واسه مجالس خیلی مهم وگرنه مدام میگم مژه هام عالیه ی ریمل کارش حله

اعتماد ب سقفی هم دارم😆

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ن بابا ریمل میزنم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عاخای ترامپ خواهشمندیم عیدفطر دعوت به جنگمون کنن🙄فطریمون بیفته گردنش😐عامو الان وضعیت تو#شیراز😜 جوریه که ای به درختوی توت🍇😋 یه لقت بزنی چارتو آدم با چک و چیل توتی میوفتن پویین😬😂لطفن به راه های ارتباط هم به خدا دست نزنید بذارین هر کس به شیوه خودش به خدا وصل باشه🙏 انسانیت و وجدان خدای من است💫من یک حامی اهدای عضو هستم 8=1🖐️اهدای عضو اهدای زندگیست..🌱تیکر به وقت زایمان ننم 😁 خوش بحال ننم که دختر گلش منم😬 حامی حیوانات

شوهرم میگه ی بار ی خانم تو راهرو پاساژ رو نیمکت داشته لاک میزده ب ناخن پاهاش

فکنم تازه خریده بوده ذوق داشته نتونسنه تحمل کنه بره خونه😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

شاید از عروسی اومده.

یا ب عروسی میرود😉

برام دعا کنید دوباره ❤عشق❤ ب زندگیمون برگرده .دوباره هم دیگه رو دوست داشته باشیم.مثل قبل.خدایا خودت روزای خوبمون رو برگردون،لطفا🙁
شوهرم میگه ی بار ی خانم تو راهرو پاساژ رو نیمکت داشته لاک میزده ب ناخن پاهاش فکنم تازه خریده بود ...

منم بارها تو ماشین ریمل زدم 😄😄😄ینی کسایی ک تو اتوبان دیدنم چی گفتن 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
خو ایشون حتما قبلا برا مراسمی حایی زده بود  دیگه حالا خواسته بعد محلس هم فعلا نکنه  تا وق ...

اخه اونجور ک اون تاکید داشت گفتم بیشتر بزن انگاری تازه بود🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من که برا عروسیمم مژه نزدم ولی آره الان تو باشگاه موقع تمرین یه من میمالن نمیگن پوستشون داغون میشه 

فقر فرهنگی و کم سوادی و تقلید موج میزنه

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1233
نه ولی یه فامیل داریم واسه عروسی میزاره تا 3 روز صورتشو نمیشوره!!!!!!!!!    

خدای من😱

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
نه ولی یه فامیل داریم واسه عروسی میزاره تا 3 روز صورتشو نمیشوره!!!!!!!!!    

وای دوست مامانم اینجوریه😑بخدا واسه مراسم درجه یک میره چون خرج میکنه مثلا تا۳.۴روز اصلا موهاش و صورتشو نمیشوره میگه حیفه پول دادم

حالا پوووولدار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای دوست مامانم اینجوریه😑بخدا واسه مراسم درجه یک میره چون خرج میکنه مثلا تا۳.۴روز اصلا موهاش و صورت ...

بعد فکنین بااون موهای کارشده مدام بخوابی و بیدارشی چی میشی دیگه😐ولی میگه حیفه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

اه یادش افتادم یه بار چسب مژه م کنده شده بود مژه اومده بود بالا یه تیکه ش ، بعد منم آخر مجلس خودمو تو آینه نگاه کردم تازه فهمیدم سه ساعته چه شکلی نشستم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ی تاپیکا سر کاری ان مگه اینکه خلافش ثابت شه