2737
2739
عنوان

وابستگی به شوهر...

368 بازدید | 33 پست

عقد هستم 

اما بخاطر بد اخلاقی خانوادم خیلی بهش وابسته ام 

یه روز نبینمس یا چند ساعت خبری ازش نباشه به هم می ریزم 

البته اون هیچی از اخلاق خانوادم نمیدونه 

مشکل زندگی توی شهر کوچیک همینه که سرگرمی خاصی نداری نمیشه هر روز رفت بیرون قدم زد! منم چون چند سال شهرای بزرگ  دانشجو بودم شهر خودمون دوستی ندارم باشگاه هم میرم که فقط دو ساعت حالم عوض میشه دوباره دپرس میشم!

تو خونمون آرامش ندارم

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 
کدوم شهری

یه شهرستان کوچیک

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل توام دقیقا میرم کلاس نقاشی خوبه روحیه م عوض میشه

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
خیلی م وابستگی جالب نیست اذیت میشی و طرفت زده میشه ازت

سعی میکنم به روی خودم نیارم اکثرا بروز نمیدم بهش از درون داغون میشم

2738

منم به همین دلیل خیلی به همسرم وابسته شدم 

بعد ازدواجم خونمو یجا گرفتم که ۳۰۰کیلومتر باهاشون فاصله داشته باشم

دوریو دوستی😊

همسر من خیلی خوبه

ایشالله ک همسر شما هم خوب باشه و خوش اخلاق و بادرک 

خیلی م وابستگی جالب نیست اذیت میشی و طرفت زده میشه ازت یک کاری برا خودت درست کن... کتابی ..هنری&nb ...

باور کن اینا موقتیه یه مدت کلاس چرم رفتم کلاسم که تموم شد دوباره حالم شد مث قبل

خیلی م وابستگی جالب نیست اذیت میشی و طرفت زده میشه ازت یک کاری برا خودت درست کن... کتابی ..هنری&nb ...

همه مثل هم میستن

به جنبه ی طرف هم مربوطه دیگ 

الان من خیلی وابسته ی شوهرمم اون همش میگه همیشه همینطور دوسم داشته باش و خوب بمون 

منم به همین دلیل خیلی به همسرم وابسته شدم  بعد ازدواجم خونمو یجا گرفتم که ۳۰۰کیلومتر باهاشون ف ...

اره واقعا شوهرمنم خیلی خوبه کنارش خیلی ارامش میگیرم واسه همین دلم میخاد باشه 

همه مثل هم میستن به جنبه ی طرف هم مربوطه دیگ  الان من خیلی وابسته ی شوهرمم اون همش میگه همیشه ...

دقیقا شوهر منم میگه هیچ حسی توی دنیا بهتر از این نیست که بدونی یکی اینهمه دوستت داره اونم خیلی دوسم داره

2706