2737
2734
مشاور خوب اینجا سراغ ندارم...دوجلسه رفتم مشاوره دیوونه ترم کرد...برا تربیت پسرم رفته بودم پیشش..اینق ...

درسته بعضیا راه رو درست نمیگن به آدم

ولی اگر میخوای لگو بگیری یا وسیله ی بازی چیزی بگیر که بتونه درست کنه چون اگر سختش باشه و نتونه بیشتر عصبی میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بایدبچه رو ببرید مشاور کودک تا با روش های بازی درمانی خشم رو تخلیه و مها ت های کنترل خشم رو یاد بگیر ...

سلام ✋

ارادت خانم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بندرعباس

بله متاسفانه  عده زیادی از مشاورین تکنیک های بازی درمانی رو در عمل و کاربردی بلد نیستن.

من مشاور کودکم اگه تمایل داشتی در خدمتم

میتونی درخواست دوستی بدی

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738