2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
برا پسرم که چهارساله است میخوام بگیرم ..روی کنترل پرخاشگریش تاثیر داره آیا؟؟

کاش ببریش پیش مشاور بازی درمانی میکنه به خودتونم راه کار میده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

هیچ وسیله ای برای درمان یا کنترل پرخاشگری مفید نیست

اول علت باید جستجو بشه،گاهی علت پرخاشگری در محیط بچه هست که باید رفع بشه

گاهی بچه یه مشکلی داره که نیاز به بررسی و حتی درمان داره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

نقاشی و کاردستی بهتر جواب میده 

گاهی پاره کردن کاغذ گاهی مچاله کردن خیلی آرامش میده به بچه ها 

خمیر اسلایم خمیر بازی

2714
قبمتش هم بالاست میترسم بگیرم استفاده نکنه

ریز نگیر بچست دستاش ظرافتت نداره د مهارت استفاده هم نداره زود خسته میشه و بیشتر پرخاشگر لگو زیر 7 سال باید درشت باشه تا بچه که مهارت دست ورزی نداره تو ساخت و ساز سرخورده نشه اون کوچیکا به درد نمیخوره (ارشد روانناسی دارم )

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
کاش ببریش پیش مشاور بازی درمانی میکنه به خودتونم راه کار میده

مشاور خوب اینجا سراغ ندارم...دوجلسه رفتم مشاوره دیوونه ترم کرد...برا تربیت پسرم رفته بودم پیشش..اینقد که بهم استرس داد

بایدبچه رو ببرید مشاور کودک تا با روش های بازی درمانی خشم رو تخلیه و مها ت های کنترل خشم رو یاد بگیره

ولی کلا بدنید برای تخلیه ی خشم الزار و وسایل بازی نرم و حالت پذیر مناسبه نه مثل لگو سفت و خشک

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
نقاشی و کاردستی بهتر جواب میده  گاهی پاره کردن کاغذ گاهی مچاله کردن خیلی آرامش میده به بچه ها& ...

افرین خمیر بازی و شن بازی و اسلایم هم بر تخلیه هیجانات عالیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
مشاور خوب اینجا سراغ ندارم...دوجلسه رفتم مشاوره دیوونه ترم کرد...برا تربیت پسرم رفته بودم پیشش..اینق ...

کدوم شهرهسنی؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
مشاور خوب اینجا سراغ ندارم...دوجلسه رفتم مشاوره دیوونه ترم کرد...برا تربیت پسرم رفته بودم پیشش..اینق ...

پسر شما پرخاشگره،یعنی زود عصبانی میشه

ساختن لگو نیاز به تمرکز داره

بچه هایی که عصبی هستن معمولا تمرکز خوبی هم ندارن

حتی ممکنه با این بازی بیشتر ناراحت و کلافه بِشن و وقتی نتونن شکل مورد نظر خودشون رو بسازن عصبانی تر بشن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706