1232
1226
فقط ربع سکه در اصل برای خودش سرمایه جمع میکنه

وااا خب تو باید بدی بهش ربع ها رو یا اگر چیزی میخواین بخرین بگو به اندازه ربع ها باید به نامم بزنی

جازموریان تنها نیست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

آفرین به شوهراتون، واسه من که هیچی یه سال ساعت خرید فقط اونم چندماه بعده زایمانم بود هنوز عزیز بودم براش 😂

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

عقد بودیم هیچی تبریکم نگفت.

سال اول عروسی از بس گله کردم دستبند ظریف. سال دوم دسته گل.سال سوم کارت داد گفت هرچی میخوای بخر یه مانتو خواستم بخرم ۵۹ تومن موجودی نداشت.امسالتودم واسه خودم تولد گرفتم خونه بابام یه انگشتر نقره خریدم ۱۱۰ تومن

وااا خب تو باید بدی بهش ربع ها رو یا اگر چیزی میخواین بخرین بگو به اندازه ربع ها باید به نامم بزنی

احتیاجی ندارم که اون بخواد چیزی به نامم کنه، کسر شانم میشه.

خونه و ماشین از خودم دارم 

آینده ای میسازم که گذشته ام جلوش زانو بزنه
1233

سال اول گوشی  باقیشو نقدی حساب میکنه که البته در کنارش گل و مخلفاتش هست

حالا تو این پنج‌سال هیچ وقت نشد من براش تولد بگیرم

جرج جرداق مسیحی در پایان کتاب خود چنین می‌نویسد:ای علی...! اگر بگویم تو از مسیح بالاتری دینم نمی‌پذیرد، اگر بگویم او از تو بالاتر است، وجدانم نمی‌پذیرد...! نمی‌گویم تو خدا هستی...! پس خودت بگو به ما ای علی: تو کیستی...؟!    "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه

عزیزم بسته به شرایط مالی ...تا چند سال پیش به هر مناسبتی طلا و البته دسته گل و کیک ..ولی این چند سال اخیر کیک ..یا دسته گل ...😢و جالب اینجاست اون موقع چقدر بدم میومد تو دلم می گفتم.😒.ولی الان که همشو مجبور شدم بفروشم به جعبه خالی نگاه میکنم میگم خدایا چقدر دلم تنگ شده ..😢😭ولی میدونم اگه بتونه دوباره برام میخره 😄😀به امید آنروز...😌😩

1167
شمام که خونه و ماشین داری بابا اینجا همه پولدارن من برم پس کاری ندارین....

شما ببخشیدم، نمیدونستم جزو شرایط عضو شدن اینجا اینه که هیچی از خودمون نداشته باشیم 

آینده ای میسازم که گذشته ام جلوش زانو بزنه
میگم شیش تا النگوی طلا ؟خوشبحالت خخخخخ معلومه شوهرت مایه داره

مرفه بی درد

عشق اول اونی نیس ک اول از همه اومده اونیکه از وقتی ک اومده دیگه هیچکی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره دوستتدارم مرد من   
1220