2726
عنوان

مامانایی که نوزاد نارس دارن یا اینکه الان بچه تو دستگاه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11253 بازدید | 47 پست

پسر منم ۷ روز تو دستگاه بود. یه بچه هم بود که خیلی خیلی زود به دنیا اومده بود. نمیدونم چند گرم بود ولی میگفتن خیلللللی ریز بوده وقتی به دنیا اومده. من اونجا بودم داشتن مرخصش میکردن .یه جیگری شده بود.

نگران نباش. بچه کم وزن زودتر بزرگ میشه.

مطمئن باش اونجا خیلی مواظبشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن بقیه اگه دعا کنن واسه کسی مستجاب میشه تورو خدا واسش دعا کنین 

ان شاءالله خدا کمکت کنه. بچه تو دستگاه  باشه خیلی سخت میگذره،  ولی بالاخره میگذره. نگران نباش . ان شاء الله صحیح و سالم میبریش خونه.

برو پیشش بغلش کن نوازش کن آغوش مادر خیلی اثر داره البته فعلا زوده چند روز بگذره میزارن قوی باش خودتو نباز به خود ت برس از خودت غافل نشو الان زایمان کردی نیاز به رسیدگی و تقویت داری

برو پیشش بغلش کن نوازش کن آغوش مادر خیلی اثر داره البته فعلا زوده چند روز بگذره میزارن قوی باش خودتو ...

اره پرستارا میگن ولی تا بهش دست میزنم از بس کوچیک نیس دلم طاقت نمیاره گریه میکنم همش میگم خدایا اگه میخای ببریش اول منو ببر که نباشم ببینم 

اره پرستارا میگن ولی تا بهش دست میزنم از بس کوچیک نیس دلم طاقت نمیاره گریه میکنم همش میگم خدایا اگه ...

من دو سال پیش چنین این روزارو‌ گذروندم کاملا درکت میکنم بمن قرص آرامبخش دادن الان شوک هستی فقط بدون خدا بهترینارو میخاد من به خدا گفتم هر چی صلاحمه همونو میخام هر چی باشه من مادرشم و تا عمر دارم ازش پرستاری میکنم ....من بعد یکسال باردار بچه دوم بدنیا اومد بس بهم ریخته بودم سریع باردار شدم نگران نباش عروس خالم ۳بار سقط داشت الان دو تا بچه داره همین طور خواهر شوهرم 

نگران نباشید. خدا پسرتون را حفظ کنه. 

دختر من هم ۷ سال پیش با وزن ۱۲۵۰ گرم و قد ۳۹، هفته ۲۸ به دنیا اومد. خدا را شکر کاملا سالمه و الان خیلی قد بلنده. کسی باور نمی کنه که انقدر کوچولو بود موقع تولد...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
 من دو سال پیش چنین این روزارو‌ گذروندم کاملا درکت میکنم بمن قرص آرامبخش دادن الان شوک هستی فقط ...

اره خدا که صلاحمونو میخاد مرسی از ارامشی که دادیچقد این حرفا لرومم میکنه

2706