2410
2553
عنوان

مامانایی که نوزاد نارس دارن یا اینکه الان بچه تو دستگاه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11170 بازدید | 47 پست
چرا موج منفی میدی این بچت صحیح و سالمه فقط یکم بیشتر رسیدگی میخواد همین قرار نیست که دور از جونش کار ...

بخدا موج نیس دلم خیلی پره بازم خدارو شکر همیشه از بد بداریم هس میگم اخه این یکی سرکلاژ بودم همس استراحت نمیدونم چرا اینجوری شد فقط پاش از رحم زده بود بیرون که دنیا اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
800 گرمه

دختر يكى از فاميلاى شوهرم يك پسر ٨٠٠ گرمى هفته ٢٦ زايمان كرد و الان ٩ سالشه و سه زبان بلده و بسيار باهوش و سالم، يكى از فاميلاى دور خودم هم ٦ ماهه دختر ٩٠٠ گرمى زايمان كرد اون هم الان دبيرستان

نگران نباش خدا شيشه رو بغل سنگ نگه ميداره

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
اخي عزيزم انشالله كه زودتر جون بگيره نگران نباش...منم هفته ٢٨هستم .امپول واسه ريه هاش زده بودي؟چرا ز ...

نه امپول نزدم پاش از دهانه رحم اومده بود بیرون با اینکه دهانه رحم دوخته بود با اینکه هفته یکی امپول میزدم 

2714
2706