1147
1226

منم بچم تو هفته 26دنیا اومد امروز سه روزه تو دستگاه هس بیاین بهم دلداری بدیم من واقعا حالم بده یه چشمم اشکه یکی خونه وقتی میبینم بچم به سختی نفس میکشه نفسم بالا نمیاد 

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

عزیزم چه سخت💔چقدر باید تو دستگاه باشه؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
1156

اخي عزيزم انشالله كه زودتر جون بگيره نگران نباش...منم هفته ٢٨هستم .امپول واسه ريه هاش زده بودي؟چرا زود دنيا اومد؟

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي بر مــَــن گــَـر  تـُـ(الله)ـو همراهــَم نبـاشـــى...

من یه دانش اموز دارم الان کلاس چهارم دبستان ریزه میزه و فسقلی و زرنگ مامانش میگفت 6 ماهه به دنیا اومده و اون زمان ده سال پیش بدون امکانات الان بچه زنده و سالم مونده الان که دیگه همه چی پیشرفت کرده

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
1213

دکترهاچی گفتن؟

خوب میشه من زیاددیدم 

فقط یک مادرقوی میخادبعدش

اگه یکی راهم داری که استرسی نباشه میتونه کمکت کنه بیشتر

یادبگیراگه گفتن بالوله شیرش بدی قشنگ یادبگیربعدبیاخانه 

800 گرمه

برسه به یک کیلو مرخصش میکنن جوش نزن 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
من از اول بد شانس بودم دوتا سقط یکی تو پنج ماه که نموند رفت پسرکم 

چرا موج منفی میدی این بچت صحیح و سالمه فقط یکم بیشتر رسیدگی میخواد همین قرار نیست که دور از جونش کاری بشه 

1167
چرا موج منفی میدی این بچت صحیح و سالمه فقط یکم بیشتر رسیدگی میخواد همین قرار نیست که دور از جونش کار ...

بخدا موج نیس دلم خیلی پره بازم خدارو شکر همیشه از بد بداریم هس میگم اخه این یکی سرکلاژ بودم همس استراحت نمیدونم چرا اینجوری شد فقط پاش از رحم زده بود بیرون که دنیا اومد 

800 گرمه

دختر يكى از فاميلاى شوهرم يك پسر ٨٠٠ گرمى هفته ٢٦ زايمان كرد و الان ٩ سالشه و سه زبان بلده و بسيار باهوش و سالم، يكى از فاميلاى دور خودم هم ٦ ماهه دختر ٩٠٠ گرمى زايمان كرد اون هم الان دبيرستان

نگران نباش خدا شيشه رو بغل سنگ نگه ميداره

با مدرك تحصيلى، با پول، با شوهر، با این چیزها آدم خوشبخت نمی شود. زندگى درد دارد ،باید درد زندگی را تحمل کرد تا خوشبختی از دور به آدم چشمک بزند!!!
1241