2726
اسی منم درحال خرید جهیزیه م.یخچال هیمالیا لباسشویی اسنوا خریدم نمیدونم دیگه کار بکنن یا نه😢😢😢😢😢 ...

مامانم یخچال اسنوا داره عاالیه...منم یخچال و لباسشویی اسنوا خریدم ان شاالله خوب باشه

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لوازم جهیزیه ام همه خارجیه

فقط یه زود پزم از این قدیمیاست که الان 5 ساله مورد استفاده مه و ازش راضی ام🤣🤣

حدود سه سال هم میشه که پلوپز سه کاره آگرین خریدم و آون توستر سایا

جفتشون خوب کار میکنن مخصوصا پلوپز که مدام مورد استفادمه فکر کن هر شب برنج توش دم میکنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

میگن یخچال الکترواستیلم خوبه قیمتشم خوبه...جاروبرقی پارس خزرم مکشش خیلی خوبه مامانم داره

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

یخچال فریزر دوقلو پارس دارم من عالیه مادرشوهرمم ۳۰ ساله پارس داره خیلی راضی بود منم خریدم

لباسشویی پاکشما هم دارم اونم عالیه فقط ایرادش اینه مثل الجی و سامسونگ صفحه نمایش تایمر نداره

نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂

من شنیدم‌بخچال ایران شرق عالیه

منم خونمو کوبوندم و از نو ساختم

میخوام کل وسایلمو عوض کنم

رفتم لوازم خانگی گفتم‌ یخچال دوقلوی سامسونگ میخوام 

گفت بیا ایران شرق ببر به ضمانت خودم

البته هنوز نخریدم

مامانم یخچال اسنوا داره عاالیه...منم یخچال و لباسشویی اسنوا خریدم ان شاالله خوب باشه

انشاالله کار کنن.من به مارک اهمیت نمیدم.فقط کارکنه چیزی نمیخوام😣

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

من لباسشوییم حایره سه ساله دارمش ازش راضی ام.یخچالمم الکترواستیل هستش خواهرمم از این مارک داشت خیلی تعریفشو میکرد منم خریدم واقعا عالیه آخ نگفته.خواهرم 8 ساله داره منم 3 سال. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من چرخ گوشت و آبمیوه گیری پارس خزر دارم الان 9ساله هیچیش نشده. خیلی استفاده نمیکنم ولی اونموقع فروشنده گفت 10سال دیگه هم چیزی شد بیاد برام

یخچال الکترواستیلم افتضاااااحححه.تو 2سال اول 15 بار برا تعمیرش اومدن یه بار کلا بردنش کارخونه. یه بارم باز خودمون موتورشو عوض کردیم درست نشد که نشد

اتوی پارس خزرم دارم خوبه

2706