1147
1226

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

یخچال فریزر دوقلو پارس دارم من عالیه مادرشوهرمم ۳۰ ساله پارس داره خیلی راضی بود منم خریدم

لباسشویی پاکشما هم دارم اونم عالیه فقط ایرادش اینه مثل الجی و سامسونگ صفحه نمایش تایمر نداره

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂

من شنیدم‌بخچال ایران شرق عالیه

منم خونمو کوبوندم و از نو ساختم

میخوام کل وسایلمو عوض کنم

رفتم لوازم خانگی گفتم‌ یخچال دوقلوی سامسونگ میخوام 

گفت بیا ایران شرق ببر به ضمانت خودم

البته هنوز نخریدم

1156
مامانم یخچال اسنوا داره عاالیه...منم یخچال و لباسشویی اسنوا خریدم ان شاالله خوب باشه

انشاالله کار کنن.من به مارک اهمیت نمیدم.فقط کارکنه چیزی نمیخوام😣

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.

من لباسشوییم حایره سه ساله دارمش ازش راضی ام.یخچالمم الکترواستیل هستش خواهرمم از این مارک داشت خیلی تعریفشو میکرد منم خریدم واقعا عالیه آخ نگفته.خواهرم 8 ساله داره منم 3 سال. 

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔

من چرخ گوشت و آبمیوه گیری پارس خزر دارم الان 9ساله هیچیش نشده. خیلی استفاده نمیکنم ولی اونموقع فروشنده گفت 10سال دیگه هم چیزی شد بیاد برام

یخچال الکترواستیلم افتضاااااحححه.تو 2سال اول 15 بار برا تعمیرش اومدن یه بار کلا بردنش کارخونه. یه بارم باز خودمون موتورشو عوض کردیم درست نشد که نشد

اتوی پارس خزرم دارم خوبه

1221
من شنیدم‌بخچال ایران شرق عالیه منم خونمو کوبوندم و از نو ساختم میخوام کل وسایلمو عوض کنم رفتم لوا ...

من گاز ایران شرقو گرفتم مدل ونیز.فروشنده که خیلی تعریف میکرد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
خوش بحالتون  کجایی هستید؟

شرقی😆

دیدی ای حافظ کنعان دلم بی ماه شد...😢 عاقبت با عشق و غم کوه امیدم اب شد... گفته بودی یوسف گم گشته باز اید ولی... یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد... 😔💔

کلا مارک پارس خزر عالیه همه چیش

تمام قطعاتش خارجیه فقط ایران منتاژ میشن

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂
انشاالله کار کنن.من به مارک اهمیت نمیدم.فقط کارکنه چیزی نمیخوام😣

پول زیاد خوردن بایدم خوب کار کنن😆

به پای عشق ماندن جرات،صبر، گذشت و فداکاری می خواهد❤ماندن “عشق” می خواهد❤
1167
چقدر ناشکری😐انرژی مثبت بده ب زندگیت وقتی منفی فکر میکنی هرچی اتفاقه بده برات میفته به چیزای خوب فکر ...

تو بجای من زندگی کردی؟اصلا میدونی من چیا کشیدم که قضاوت میکنی ناشکرم یا نه😔😔😔😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پول زیاد خوردن بایدم خوب کار کنن😆

خب اینا جزو ارزونترین جنسای بازارن😣😣😣😣ای خدااااااا.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241