1232
1226

سلام برا جهیزیه داریم تحقیق میکنیم و هزینه خرید خارجی نداریم. میشه بگید لوازم خونگی که با کیفیت تو مارک های ایرانی چیه؟

خودتون حتما استفاده کرده باشید

من همه لوازمم الجی وسایل کوچیک گنوسونیک میخری چیزی بگیر دوسال بعد دوبرابر هزینه نکنی برای تعمیرش

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156

من ی قوری کتری مارکش مرادی هنو نزاشتم رو گاز قور شد😂

سیاهی تموم تموم شد به قیمت ناقابل جون و جنون و جوونیه ی دسته... به دست اونکه اون بالا،فرمون به دسته...زیر پاش و ندید... چطوری؟؟؟اونکه لگد کرد یک بهاره تکرار ناپذیره این نسله... 😔 چرا منتظر افتابی؟تو خودت چشمه نوری😉

یخچال فریزر دو قلو سینجر داغوووون نخر 

ده بار تعمیر کردم

سیاهی تموم تموم شد به قیمت ناقابل جون و جنون و جوونیه ی دسته... به دست اونکه اون بالا،فرمون به دسته...زیر پاش و ندید... چطوری؟؟؟اونکه لگد کرد یک بهاره تکرار ناپذیره این نسله... 😔 چرا منتظر افتابی؟تو خودت چشمه نوری😉

اسی منم درحال خرید جهیزیه م.یخچال هیمالیا لباسشویی اسنوا خریدم نمیدونم دیگه کار بکنن یا نه😢😢😢😢😢😢

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
8
1167

برا ما تیکه بزرگا یخچال اینا با داماده 😆🙈🙊

اسی منم درحال خرید جهیزیه م.یخچال هیمالیا لباسشویی اسنوا خریدم نمیدونم دیگه کار بکنن یا نه😢😢😢😢😢 ...

مامانم یخچال اسنوا داره عاالیه...منم یخچال و لباسشویی اسنوا خریدم ان شاالله خوب باشه

به پای عشق ماندن جرات،صبر، گذشت و فداکاری می خواهد❤ماندن “عشق” می خواهد❤
چند؟

یخچال 5 لباسشویی 4

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.

لوازم جهیزیه ام همه خارجیه

فقط یه زود پزم از این قدیمیاست که الان 5 ساله مورد استفاده مه و ازش راضی ام🤣🤣

حدود سه سال هم میشه که پلوپز سه کاره آگرین خریدم و آون توستر سایا

جفتشون خوب کار میکنن مخصوصا پلوپز که مدام مورد استفادمه فکر کن هر شب برنج توش دم میکنم

1220