2726

قبل اینکه اینستا بیام اینا یکم در نظرم احترام و ارزش داشتن  ولی فهمیدم تمام فکرشون نمایش خودشونه ارزشمند نیستن دیگه  برام انقدر افکارشون کوچیکه فعلا تو‌قیافه های خودشون موندن چه برسه فکرهای بزرگتر 😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدیدا یه عملی هست برای کوچیک کردن معده !!برای همین ادمهای خیلی چاق خوبه مثل رهنما.حتما ازونا ان ...

دختر خاله خودم اسلیو معده انجام داد خیلیم زشت شد پوستش دوباره رفت پوستشو کشید

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
من خواستم چتری کنم، (دیدم خواهر شوهرام چتری کردن) من قبل تر ازاونا خواستم چتری کنم هی یادم میرفت به ...

قشنگه چتری منم دوست داااارم ولی نمیدونم بهم میاد یانه

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
آقا نموخوااااام خب این گریم این خوشگلایی که تو خیابون میبینیم چییییی همه عمل  و گریمن

بعضیا واقعا پوستشون عالیه و من قبول دارم یا بهش میرسن یا ژنشون خوبه ولی این همش گریم قبول کن😅😅😅

اصلا به خاطر پول با شوهرش ازدواج نکرد😊😊😋

الیته قضاوت کار من نیست 

ولی اگر بخاطر پول هم ازدواج کرد بنظر من کار اشتباهی نکرد

شما یا بقیه در راه رضای خدا ازدواج کردید؟به هر حال هر کسی یک علتی داره

تو همین نی نی سایت میبینی خانمه همه مدل کتک و تحقیر و تحمل می کنه و جرات طلاق نداره. .. بنظرم بهاره رهنما زن زرنگیه 

بعضیا واقعا پوستشون عالیه و من قبول دارم یا بهش میرسن یا ژنشون خوبه ولی این همش گریم قبول کن😅😅😅

باشه الان یه عکس ازش دیدم باور کردم 😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
2706