2410
2553
شوهرش مگه چیکارس؟توکار لوازم ارایشه؟

کارخانه لوازم ارایشی داره با دو تا برند ولی اسمشو یادم رفته بزن تو نت اسمشو میگه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب قبول کن هرکسی با گریم خوشگل نمیشه ولی این عمل اینا و هزارتا کار کرده ولی خودشم نازه

آره مامان من آرایشگره گاهی عروسایی داشت ک هرچیم گریمشون میکرد بازم زشت بودن😂😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2720
صد البته  اگه پول نداشت ک لاغر نمیشد😁 گیریم ک بدون ساکشن با رژیم لاغر میشد میدونی اون ب اون ...

جدیدا یه عملی هست برای کوچیک کردن معده !!برای همین ادمهای خیلی چاق خوبه مثل رهنما.حتما ازونا انجام داده!!خیلی رو پوست  صورت تاثیر نمیزاره لاغری بااین شیوه

همین اگه ارایش نکنه از پیرزن ها بدتره فقط لوازم ارایشیش خوبه

ن اتفاقا خودشم خوسگله   برو عکس جوونی هاشو ببین خیلی ناز بوده     ب عکس ۱۷سالگی ازش دیدم خیلییخوشگل بوده  کلا خوسگله خودشم

به خانم های ایرانی میگی کار ، میگن ما میشینیم تو خونه تا پوستمون خراب نشه خانمی می کنیم بعد یک خان ...

اصلا به خاطر پول با شوهرش ازدواج نکرد😊😊😋

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
هرچی به استارتر میگی گریم قبول نمیکنه دارم بهش شک میکنم  نکنه خودت بهاره ای😁😁😁😁

آقا نموخوااااام خب این گریم این خوشگلایی که تو خیابون میبینیم چییییی همه عمل  و گریمن

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
2714

من اینستاشو دنبال میکنم، به نظرم خانم فعالیه هیچ روزی رو مثل دیروزنمیگذرونه، یه مدت توی سیستان بلوچستان بود و دایم دنبال خانمهای کارافرین بود، هر روز یه فعالیتهایی داره، چقدر خوبه که به وجهه مثبتش نگاه کنیم و نهایت بگیم خب یه سلبریتی مسلما ارایش ومیکاپ و عمل زیبایی داره وقتی یه دختر از خانواده متوسط خودشو هر روز زیر یه مدل عمل و هزار مدل ارایش میبره اون نبره؟ ولی زن قابلی هست، ولو اینکه پول هم کمکش میکنه باز خیلی از بازیگرا پول دارن ولی مفت گرونن، این پولش بهش میاد. 

بهاره رهنما از اول خوشگل بود حسودای پلاستیکی☻

اگه لاغر نمیشد ک خوشگل نبود

ساکشن خواهر ساکشنننننننن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
متوجه حرفت شدم من کلا گفتم اخه خیلیا میگم پول خوشبختی نیس

پول واقعا کمک میکنه به زندگی بهتر مثلا یکی پول کم داره پراید سوار میشه یکی وضعش خوبه تویوتا از نظر راحتی و ایمنی و دوام قطعات چقدر فرقشونه؟ از زمین تا آسمون حالا این فقط یه مثالش بود تو همه چی این صدق میکنه با تغذیه سالم و ورزش آدم سلامتیش حفظ میشه پول هم باشه و یه ذره وجدان آدم میتونه خوشبخت زندگی کنه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2706