2737
2739

تماما عمل جراحی و گریمه.مامان منم این امکاناتو داشت ازین خوشگلتر بود.وگرنه هیچی نیستن.😂بس که فکرشون فقط چهره شونو تیپشونه.کلا غیر قابل تحمل شدن برای ادم.اینستا پر شده فقط عکس و ژست این بازیگران بی شخصیت.فقط ما ایرانیا اینطوریم.سلبریتی های اروپایی رو ببین.یا مثلا سوپر استارعای ترک.برن سات اینطوریه یا خدیجه طوبا!!ایرانیا ۲۰کیلیو ارایشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلقیس خانوم نتونسته موهاشو ب پایه برسونه

باز خوبه موهاش...من موهامو رنگ کردم واسه یه مجلس بسیار مهم...به خدا با رنگ موی ترامپ مو نمیزنه😭😭😭

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2731
2738
من که ازشون نمیگذرم روز به روز دارن ظاهربینی رو در جامعه رواج میدن. زن رو تبدیل به یه کالای تجاری کر ...

خداوند زیباست و زیبایی رو دوست داره

این ظاهر بینی نیست خانمها هرچقدر به خودشون برسن و زیباتر باشن روحیه بهتری خواهند داشت

ما 45 سالمون بشه انگار 90 سالمونه خودمو میگم اینا از بس خرج خودشون میکنن انگار 20 سالشونه

شما هم درآمد کسب کن و در 45 سالگی به خودت برس

البته من هر چی در اطرافیانم این سنی می بینم به نظرم پیر نمیرسن

ن بابا چطو تا قبل ازدواج شبیه اکبر عبدی بود😬

چاقی خیلی رد زیبایی تاثیر منفی داره

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706