2726

تماما عمل جراحی و گریمه.مامان منم این امکاناتو داشت ازین خوشگلتر بود.وگرنه هیچی نیستن.😂بس که فکرشون فقط چهره شونو تیپشونه.کلا غیر قابل تحمل شدن برای ادم.اینستا پر شده فقط عکس و ژست این بازیگران بی شخصیت.فقط ما ایرانیا اینطوریم.سلبریتی های اروپایی رو ببین.یا مثلا سوپر استارعای ترک.برن سات اینطوریه یا خدیجه طوبا!!ایرانیا ۲۰کیلیو ارایشند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلقیس خانوم نتونسته موهاشو ب پایه برسونه

باز خوبه موهاش...من موهامو رنگ کردم واسه یه مجلس بسیار مهم...به خدا با رنگ موی ترامپ مو نمیزنه😭😭😭

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
من که ازشون نمیگذرم روز به روز دارن ظاهربینی رو در جامعه رواج میدن. زن رو تبدیل به یه کالای تجاری کر ...

خداوند زیباست و زیبایی رو دوست داره

این ظاهر بینی نیست خانمها هرچقدر به خودشون برسن و زیباتر باشن روحیه بهتری خواهند داشت

ما 45 سالمون بشه انگار 90 سالمونه خودمو میگم اینا از بس خرج خودشون میکنن انگار 20 سالشونه

شما هم درآمد کسب کن و در 45 سالگی به خودت برس

البته من هر چی در اطرافیانم این سنی می بینم به نظرم پیر نمیرسن

ن بابا چطو تا قبل ازدواج شبیه اکبر عبدی بود😬

چاقی خیلی رد زیبایی تاثیر منفی داره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2706