1232
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

اخیرا یه عکس ازش دیدم که مشخصه پوستش چقدر داغونه ، منم قبلا فکر میکردم پوستش خیلی خوبه

انشاءالله دلمون شاد باشه فقط همین نعمت بزرگیه کاش دل منم شاد بود

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
چاقی خیلی رد زیبایی تاثیر منفی داره

صد البته 

اگه پول نداشت ک لاغر نمیشد😁

گیریم ک بدون ساکشن با رژیم لاغر میشد میدونی اون ب اون چاقی اگه طبیعی این همه لاغر میشد پوستش چی میشد 

میشد پوست گوسفند

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
نه بابا لوازم آرایششو که میگه از برند شوهرش میزنه

دروغ میگه بهترین مارکای خارجی رو میزنه تبلیغ جنسای بنجل شوهرشو میکنه😊😊

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
8
خب چرا تو فیلما هم پوستش خوبه پس😬

اونجا ک بیشتر گریم داره😶

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
1167

دیگه دوستان از تزریق چربی بگیر برو‌تا عمل بینی و پروتز و لب وبوتاکس و ... کلا کوبیدن از اول ساختن خودشونو🤣🤣من‌که ۳۱سالمه کلا قیافم طبیعیه طبیعیه.بااینکه ابروهامم هم خیلی پرپست نیست حتی هاشورو ..هم نزدم.😃😃😃افتخارم میکنم به چهره طبیعیم 

درسته لوازم ارایشی خوب استفاده میکنن

اما واقعیتش اینه که دهه های قبلی پوستاشون بهتر بوده بنظرم

من خودم دهه شصتی ام خواهرم دهه ۷۰ هرکی مارو میبینه میگه اون بزرگترازمنه

دیگه دهه ۶۰ ها اینجوریان

ببین ۵۰ چجوریان😄

میدونم معادلاتتون رو بهم زدیم ما

دست خودمون نیس که تقصیر دهه تولدمون جونم

اون دهه خدا بی بی فیس میزده همه رو😎😁🤪✋👍🧐😅🤣🤯😝😍

1220