1232
1226

تماما عمل جراحی و گریمه.مامان منم این امکاناتو داشت ازین خوشگلتر بود.وگرنه هیچی نیستن.😂بس که فکرشون فقط چهره شونو تیپشونه.کلا غیر قابل تحمل شدن برای ادم.اینستا پر شده فقط عکس و ژست این بازیگران بی شخصیت.فقط ما ایرانیا اینطوریم.سلبریتی های اروپایی رو ببین.یا مثلا سوپر استارعای ترک.برن سات اینطوریه یا خدیجه طوبا!!ایرانیا ۲۰کیلیو ارایشند

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
من که ازشون نمیگذرم روز به روز دارن ظاهربینی رو در جامعه رواج میدن. زن رو تبدیل به یه کالای تجاری کر ...

خداوند زیباست و زیبایی رو دوست داره

این ظاهر بینی نیست خانمها هرچقدر به خودشون برسن و زیباتر باشن روحیه بهتری خواهند داشت

8
ما 45 سالمون بشه انگار 90 سالمونه خودمو میگم اینا از بس خرج خودشون میکنن انگار 20 سالشونه

شما هم درآمد کسب کن و در 45 سالگی به خودت برس

البته من هر چی در اطرافیانم این سنی می بینم به نظرم پیر نمیرسن

باز خوبه موهاش...من موهامو رنگ کردم واسه یه مجلس بسیار مهم...به خدا با رنگ موی ترامپ مو نمیزنه😭😭😭

😂😂😂😂😂 اي تو روحت بلند بلند خنديدم 

خوب شد همسرم بيدار نشد😂

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم (ان شاء الله ي روزي تيكرم واقعي بشه)
1167
مدل موهاش چقدرررر بهش میاااد دیروز یه خانومه رو دیدم مدل موهاش همین جوری بود از اینم خوشگل تر بود😑

با ارایش حرفه ای همه خوشکلن بهاره راهنما پوستش داغونه داغونا کافیه بدون روتوش از نزدیک پوستشو ببینی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
همین اگه ارایش نکنه از پیرزن ها بدتره فقط لوازم ارایشیش خوبه

دکتر پوست و زیبایی هم بی تاثیر نیس👌

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا🌺                           کوچه تنگ بله عروس قشنگه بله💍                              دست به زلفاش نزنید مرواری بند بله👩                      بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا😍                                                                                                    عروسی شاهانه ایشالله مبارکش باد 💑                            جشن بزرگانه ایشالله مبارکش باد   👸                           نوبت مستانه ایشالله مبارکش باد👫                                 بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا 🧡                  بالاخره بعد از ۱/۵ سال منم میرم سر  خونه زندگیم خدایاشکرت😍❤ تیکرعروووسیه یوووووهوووو💃💃💃💃💃
1220