2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چن سال پیش تو روزنامه نوشته بود هیچکدوم ازشهربازیای ایران استاندارد و امن نیس با جونتون بازی کردنه

وجدانن😨

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

همچین میگن هیچ چیز ایران امن نیس انگار هرروز هرروز شهربازیای ایران داره کشته ومصدوم میده

والا خارجم همین اتفاقات هست انقدر الکی جو ندید

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

من یکبار قدیم اون شهربازی که تو اوین بود و رنجر سوار شدم از اول تا اخر چشام بسته بود و دهنم عینهو کروکدیل باز و جیغ میزدم دوتا پسر جلومون بودن منو مسخره میکردن تنها باری بود که سوار شدم بعدها که از بغلش رد میشدم جیغ میزدم 😁شنیده بودم که ظاهرا یکبار رنجره پرت شده ار رو سکوی بازیش 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
واقعا هیچ جا امن نیست ببین بعضی کشورا چه وسایل خیلی پیشرفته و خفن تری دارن ولی هیچیشون نمیشه

خب اینم در نظر بگیر اونا خلبازیای ما رو نمیکنن. به چشم دیدم برای خود نشون دادن پا میشن راه میرن تو وسایل یا مثلا کمربند نمیبندن و... 

خب اینم در نظر بگیر اونا خلبازیای ما رو نمیکنن. به چشم دیدم برای خود نشون دادن پا میشن راه میرن تو و ...

اون که آره من تلفات خود وسایلو میگم

اون که رعایت نمیکنه هر چی سرش بیاد حقشه😅

2706