1232
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

چن سال پیش تو روزنامه نوشته بود هیچکدوم ازشهربازیای ایران استاندارد و امن نیس با جونتون بازی کردنه

وجدانن😨

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
1156

فک کنم دو تا داره.۲هم بازیاش بهتره یک بیشتر بازیاش برا بچه هاس

خداوندفرمودمادرراآفریدم تابجای من کنارتون حضور داشته باشد🤗😊شیطان هم گفت من نمیتوانم همه جاحضورداشته باشمبرای همین مادرشوهرراجانشین خودقراردادم.😎😎😝😝        جمله سنگین بود ترور نشم صلوات😂😂😂😂😂

همچین میگن هیچ چیز ایران امن نیس انگار هرروز هرروز شهربازیای ایران داره کشته ومصدوم میده

والا خارجم همین اتفاقات هست انقدر الکی جو ندید

کی قهرمان شد؟؟؟؟همون همیشگی😊😊😊😊😊
1213

من یکبار قدیم اون شهربازی که تو اوین بود و رنجر سوار شدم از اول تا اخر چشام بسته بود و دهنم عینهو کروکدیل باز و جیغ میزدم دوتا پسر جلومون بودن منو مسخره میکردن تنها باری بود که سوار شدم بعدها که از بغلش رد میشدم جیغ میزدم 😁شنیده بودم که ظاهرا یکبار رنجره پرت شده ار رو سکوی بازیش 

واقعا هیچ جا امن نیست ببین بعضی کشورا چه وسایل خیلی پیشرفته و خفن تری دارن ولی هیچیشون نمیشه

خب اینم در نظر بگیر اونا خلبازیای ما رو نمیکنن. به چشم دیدم برای خود نشون دادن پا میشن راه میرن تو وسایل یا مثلا کمربند نمیبندن و... 

جازموریان تنها نیست
خب اینم در نظر بگیر اونا خلبازیای ما رو نمیکنن. به چشم دیدم برای خود نشون دادن پا میشن راه میرن تو و ...

اون که آره من تلفات خود وسایلو میگم

اون که رعایت نمیکنه هر چی سرش بیاد حقشه😅

1167