2726

مثلا طرف تا دو هزار صفحه پیش رفته بعد یهو میگن دروغ بوده

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از تاپیکای قبلش

از سوتی که بده توی خود تاپیک

عکسش نتی باشه

دوتا کاربری بیاد و خودش با خودش بجنگه که نی نی یار میفهمه و دستشو رو میکنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
چیه میخای دوروغ بگی؟    

نه برام جالبه چجوری داستان درست میکنن 

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

کارآگاهان سایت کشف میکنن و گاهی حتی اسکرین شات رو میکنند

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
از تاپیکای قبلش از سوتی که بده توی خود تاپیک عکسش نتی باشه دوتا کاربری بیاد و خودش با خودش بجنگه ...

خیلی کامل بود

نه برام جالبه چجوری داستان درست میکنن 

راستش و بگو اگر نه که همین تاپیکت میشه مدرک برای تاپیکهای بعدیت😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

چند دسته ان:

١/معمولا هرچي بدبختي و بيچاره گي كه ميتوني تصورشو كني، ريخته سر اين ادم

هرچي هم جلوتر ميريم بدتر ميشه، اينقد به استارتر ظلم ميشه ك نگو

٢/ موضوع خيلي عجيب و فراتر از ذهنه، معمولا عنوان رو هم خيلي داغ انتخاب كرده

٣/ استارتر فقط عز و جز ميكنه و همش ناله ك اي خدا اي واي

٤/ حرفاش باهم تناقض دارن، ممكنه كلي جلو بره ولي در اخر ي گاف ميده صدرصد

چند دسته ان: ١/معمولا هرچي بدبختي و بيچاره گي كه ميتوني تصورشو كني، ريخته سر اين ادم هرچي هم ...

👍👍👍

2706