2703
2553
عنوان

شما برنامه تلگرامو چجوری دارید

100 بازدید | 13 پست

من از طریق تل.گرام طلایی بودم 

اما بستن هرکاری میکنم نصب نمیشه 

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برو تو گوگل پلی سه نقطه ی بالاشو بزن دوتا گزینس دوتاشو تیکشو بردار بعد صفحه میاد تایید بزن دیگه میتونی تل نصب کنی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2714
تلگ.رام طلاییی جاسوسیه

چرا همچی چیزی میگی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خود گوگل پلی اعلام کرد این برنامه ها بد افزار دارن و اطلاعات گوشی رو میگیرن

حتی اطلاعات بانکی رو میتونن بگیرن

خود تل گرام فقط ایمن هست

و تل گرام DR که پراکسی داره خودش

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
برو تو گوگل پلی سه نقطه ی بالاشو بزن دوتا گزینس دوتاشو تیکشو بردار بعد صفحه میاد تایید بزن دیگه میتو ...

اقا میشه ازمرحله به مرحله این راهی که میگی عکس بگیری من پیدانمیکنم بخدا گوگل پلی میرم ولی نمیدونم کجارومیگی عکس بگیر