1232
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

برو تو گوگل پلی سه نقطه ی بالاشو بزن دوتا گزینس دوتاشو تیکشو بردار بعد صفحه میاد تایید بزن دیگه میتونی تل نصب کنی

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
تلگ.رام طلاییی جاسوسیه

چرا همچی چیزی میگی؟

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
1233

خود گوگل پلی اعلام کرد این برنامه ها بد افزار دارن و اطلاعات گوشی رو میگیرن

حتی اطلاعات بانکی رو میتونن بگیرن

خود تل گرام فقط ایمن هست

و تل گرام DR که پراکسی داره خودش

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
برو تو گوگل پلی سه نقطه ی بالاشو بزن دوتا گزینس دوتاشو تیکشو بردار بعد صفحه میاد تایید بزن دیگه میتو ...

اقا میشه ازمرحله به مرحله این راهی که میگی عکس بگیری من پیدانمیکنم بخدا گوگل پلی میرم ولی نمیدونم کجارومیگی عکس بگیر