2733
2734
عنوان

خسته شدم از این زندگی تکراری

227 بازدید | 18 پست

هر صب بیدار میشم باید کمی جمع و جور کنم صبحانه بیارم دوباره کار خانه هر روز جارو دستمال گردگیری هر روز ی غذای تکراری که داری برا nمین بار درستش می‌کنی هرروز سرو کله زدن با ی پسر دوسال و نیم و ی دختر ده ماه.تنوع زندگی ما شده خونه مادرشوهرم.از صبح حوصله نداشتم ولی بازم مجبوری همون کارارو انجام دادم.دلم میخواد امروز یکی بچه هامو می‌گرفت خودم تنهایی تنها ی ساعت میرفتم بیرون.الان اس دادم شوهرم بیا بریم جایی گفت دارم کار میکنم پول ندارم😢

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی همینه دیگه

به اونچه که داری راضی باش و با شوهرت و بچه هات خوش باش

مگه بچه دومت رو ناخواسته باردار شدی؟

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

دلم میخواد ی روز که حوصله ندارم کاری نکنم ولی هرروز مجبورم غذا درست کنم تمیز کنم مجبورم حوصله داشته باشم مجبورم شاد باشم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
دلم میخواد ی روز که حوصله ندارم کاری نکنم ولی هرروز مجبورم غذا درست کنم تمیز کنم مجبورم حوصله داشته ...

برا چی مجبوری ی شب شام رو زیاد درست برا ناهار فرداتون بمونه 

از صب تا عصری ک همسرت میاد کار خونه رو تعطیل کن ب خودت برس 

هر روز ک نباید خونه تمیز کرد 😊😊😊

2738
زندگی همینه دیگه به اونچه که داری راضی باش و با شوهرت و بچه هات خوش باش مگه بچه دومت رو ناخواسته ب ...

آره ولی الان خوشحالم از وجودش.ولی به شدت خستم حتی ی نفرو ندارم نیم ساعت خستگیمو درکنه

برا چی مجبوری ی شب شام رو زیاد درست برا ناهار فرداتون بمونه  از صب تا عصری ک همسرت میاد کار خو ...

شوهرم غذای شب مونده نمیخوره .بعدشم خونم بهم ریخته باشه پسرم بدترش می‌کنه طوری که روز بعد تا ی هفته کار دارم

آره ولی الان خوشحالم از وجودش.ولی به شدت خستم حتی ی نفرو ندارم نیم ساعت خستگیمو درکنه

بچه داری از هر کاری سخت تره.ولی چاره ای نداری.سعی کن خودتو با بچه هات سرگرم کنی و به کارای روزمرت برسی تا که شوهرت از سرکار بیاد🌷🌷

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
ما مجردا که خسته ایم از زندگی تکراری شماهم که همینو میگی؟ هوووووووف پس کدوممون زندگیمون تنوع داره؟ ...

پسرم تنها بود خودم هر روز میبردمش پارک و اینور اونور خوب بود.الان دوتا بچه نمیتونم تکون بخوردم.دخترم تو کالسکه نمیره

سخنرانی استاد انصاریانو گوش و افراد فرهیخته ای مثل استاد رایفی پور و استاد های و دانشمندان پر مغزو معلومه که این نوع زندگی خیلی تکراری و خسته کنندس منم مثل شما هستم ولی این کارهایی که می کنم تو وقت اصافه مه و برای خودم هدف دارم عشقمم اباعبدالله و قرانو تقسیم کردم می خونم برای مامان خدابیامرزم و خیلی زندگی متنوع و خوبی دارم اصلا بیرون هم نمی رم

2706