2410
2553
عنوان

زندگی پس از خیانت

713 بازدید | 15 پست

شوهرم سه سال و نیم پیش کارمندشو که میگفت شوهر داره، صیغه کرده بود. من روز اول عید چت هاشونو تو موبایلش اتفاقی خوندم. از اون روز حالم خیلی بده. حوصله هیچ کاری ندارم. تا اینکه بالاخره دو روز پیش طلاقش داد. اما حاضر نیست که از دفترش بیرونش کنه. البته همین که از شوهرم طلاقش داد، خورد تو حالش. چون با اعتماد به نفس میگفته که به خانمت بگو که منو عقد کردی. چون خانمت با ایمانه و این مساله رو میپذیره. 

حالا چطور به حالت عادی برگردم. زندگی و افکارم خیلی پریشونه.

به پدر و مادرش بگم . آخه از سادگیشون دداره سو استفاده میکنه. آخه کسی خبر نداره

چطور خاطراتش رو فراموش کنم

خیلی دوست دارم که برم و هر چی از دهنم در میاد بهش بگم 

کسی تجربه مشابه داره

Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فعلا همینطور سرسنگین باش کار راحتی نیستا صیغه بوده معلومم نیست مه کاراهایی کردن یکم بیشتر به زندگی فکر کن ببخشش خوبه ولی گاهی بخشش بخ ضرر ما ادماست

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

شما وقتی این چیزا رو فهمیدی چکار کردی ؟

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
2714

شوهرم باهاش رابطه نداشته. اون چیزی که من فهمیدم دلش براش سوخته چون خیلی بد بخت بوده. اون وقت جاابش اینه که اونقدر پررو بوده که به شوهرم گفته من نمیذارم کوچکترین آسیبی به زندگی شما برسه. تموم اون سه سال که بهشون شک داشتم و این سی و چند روز رو بیاد ببینه. 

وقتی فهمیدم فقط گریه . اونم ناراحت بود. آخه اون زن عوضی اونقدر از بد بختی هاش گفته بود و اینکه دوست شوهرم که اون دوست این زن رو معرفی کرده بود، دنبالشه که یه جوری صیغه اش کنه.شوهرم هم برای اینکه اون دوستش بره ، این حقه بازو صیغه کرد.

البته خیلی به شوهرم ابراز علاقه کرد. بهش گفتم که من خیلی دوستت دارم و با این روش تونستم اونو پرتش کنم بیرون

چقدر شرایط سختیهههه واقعا

ولی حداقل به خانوادش میگفتی تا همه بدونن چیکار کردهههه

بچه هات چند سالشونه؟

همه تلاشم رو برای شاد بودنم میکنم😄 شادی ام انتقام من از دنیاس😊
2706