2726
عنوان

دوستم چه برخوردی با شوهرش کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 29 پست

باید تشکر کنه و شوهرش سعی کنه از اون رفیقش فاصله بگیره

بخدا هیچ دوستی بالاتر از زن و شوهر واسه هم نیست

کو آدم خوب این دور و زمونه

همه گرگ شدن 

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
خوب تاریخ پیامک چک می‌کرد خودش میفهمید نرفته دیگه ما زن‌ها هم واقعا بعضی وقت ها خون به مغزمان نمیرس ...

آره خودش همش فکر میکنه نکنه قبلا باهم میرفتن بیرون سرقول و قرار بوده یا اینکه نکنه دوسته بالاخره شوهرش رو از راه به در کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامحسوس یعنی چه جوری؟ چند بار از شوهرش خواسته که با اون دوستش نگرده ولی بهش گفته دوست صمیمیم هست و ...

با هم توافق کنن که هفته ای فقط یکبار میتونه با دوستش بره بیرون بعد کم کم واسه همون یه روز هم کار جور کنه نزاره برن

این چیزا سیاست می‌خواد با دعوا حل نمیشه

دستمو ول نکن🤲🏻
2728
آره خودش همش فکر میکنه نکنه قبلا باهم میرفتن بیرون سرقول و قرار بوده یا اینکه نکنه دوسته بالاخره شوه ...

اگه میخواست از راه به در بشه تا حالا شده بود از پیامک شوهره معلومه اهل زن و زندگیه

به دوستت بگو حساسیت الکی به خرج نده بدتر میشه

دستمو ول نکن🤲🏻

شوهرم بازاری هست همه شمارش رو دارن ما تو شهر کوچیکی هستیم.

بهش پیام دادم و اینجور وانمود کردم ک اشتباه گرفتم بهش گفتم مثلا زهرایی گف نه زهرا کیه 

گفتم اشتباه گرفتم مث اینکه بعد نوشت خواهش میکنم.

منم ادامه دادم میشه اسمتون رو بدونم اونم نوشت من فلانی هستم مغازه فلان دارم

منم گفتم ولی من ک مشتری نیستم.گف شماره منو از کجا آوردید گفتم جا به جا زدم اونم گف اوکی مجردی متاهلی

گفتم مجرد شما چطور

نوشت اگ کاری دارید درخدمتم اگه نه خدافظ بعد بلاکم کرد

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
از اول هم کارت اشتباه بوده که خواستی امتحانش کنی عزیزم. مگه از شوهرت چیزی دیده بودی؟

نه ندیدم تقصیر نی نی سایت بود وسوسه شدم

اوایل ازدواج دوبار امتحانش کردم خیلی ترسید و بدجور جواب داد و فورا هم ب من میگف از ترسش 

ولی الان فقط بلاک کرد و ب منم هنوز هیچی نگفته

میدونم کارم اشتباه بود 

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
نه ندیدم تقصیر نی نی سایت بود وسوسه شدم اوایل ازدواج دوبار امتحانش کردم خیلی ترسید و بدجور جواب داد ...

خب عزیزم تو که کارت اشتباه بوده، از اون بنده خدا هم چیزب ندیدی. بشین زندگیت رو کن، دیگه هم از این اشتباهات نکن، چون فقط خودت رو زجر میدی

2706