2726
عنوان

دوستم چه برخوردی با شوهرش کنه.

289 بازدید | 29 پست

بچه‌ها من با یکی از دوستام خیلی صمیمی هستم، یعنی همه چه رو بهم میگه.

دیشب میگفت شوهرش با یکی از رفیقاش خیلی پایس و در هفته دو سه بار با اون میره بیرون.

چندشب پیش مثل اینکه همون رفیقش به شوهرش پیام میده که با یه دختر داره میره بیرون، آبجی اون دختره هم هست تو هم بیا آشنا بشین.

شوهرش در جواب میگه که نه من با خانومم داریم میریم بیرون و شما خوش باشین.

دوستم پیامش رو یواشکی از گوشی شوهرش میبینه و حالش بد میشه، به شوهرش میگه که چرا دوستت همچین پیامی داده. شوهره هم میگه من گفتم نمیام، به خاطر اینکه نرم گفتم با تو رفتم بیرون و...

اگر میخواستم خیانت کنم میرفتم.

حالا دوستم هنوز هم عصبیه، میگه نمیدونم از شوهرم به خاطر این کارش تشکر کنم که وفاداری کرده و نرفته یا اینکه برخورد بدی داشته باشم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلومه برخورد خوش اگه میرفت خوب بود پس برا خانومش ارزش قایله خواسته دوستشو هم بپیچونه هم بهش تاکید کرده زن داره دوستش اگر انسان باشه خودش میگیره

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

خوب باز شوهرش عاقل بوده نرفته

دوستت کار خوبی نکرد به روی شوهرش آورد اینجوری ازین به بعد پنهان کاری میکنه( نه اینکه بره کاری کنه واسه اینکه زنش بهش شک نکنه همش دروغ میگه )

بهتر بود خیلی نامحسوس کاری می‌کرد شوهرش با دوستش قطع رابطه کنن

دستمو ول نکن🤲🏻

منم بهش میگم کار بدی نکرده ولی حالش خیلی بده.

میگه چیکار کنم که این رفیقش دیگه نیاد توی زندگیمون.

گفتم پنهونی به دوستش زنگ بزنه که پاتو از زندگی بکش بیرون میگه میترسم به شوهرم بگه و وضع بدتر شه.

کثافت رفیق دوستش زن و بچه هم داره این غلطا مبکنه

خوب باز شوهرش عاقل بوده نرفته دوستت کار خوبی نکرد به روی شوهرش آورد اینجوری ازین به بعد پنهان کاری ...

آخه میگفت داشتم سکته میکردم حالش خیلی بد بوده خواسته به شوهرش بگه که مطمئن شه

ببین بگو خودش وقتی دوستشو دید با بیمحلی و برخورد سرد بهش بفهمونه ازش خوشش نمیاد و برعکس اینقدر وقتی دوستش هست با شوهرش خوب باشه و لاو بترکونه که دوستش خودش حساب کار دستش بیاد

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
آخه میگفت داشتم سکته میکردم حالش خیلی بد بوده خواسته به شوهرش بگه که مطمئن شه

خوب تاریخ پیامک چک می‌کرد خودش میفهمید نرفته دیگه

ما زن‌ها هم واقعا بعضی وقت ها خون به مغزمان نمیرسه کار اشتباه می‌کنیم الان فقط شوهره رو حساس کرد و خودش هم کلی فکر و خیال الکی میکنه

دستمو ول نکن🤲🏻
خوب باز شوهرش عاقل بوده نرفته دوستت کار خوبی نکرد به روی شوهرش آورد اینجوری ازین به بعد پنهان کاری ...

نامحسوس یعنی چه جوری؟

چند بار از شوهرش خواسته که با اون دوستش نگرده ولی بهش گفته دوست صمیمیم هست و نمیتونم. 

2706