2726
عنوان

یبوست نوزاد ی ماهه ..ترو خدا کمک

143 بازدید | 33 پست

دخترم یبوست شده همش زور میزنه و ناله میکنه دکتر هم نیست امروز ببرمش چکار کنم بهش آب آلو بدم؟؟ نبات داغ و شیاف وماساژم  ... جواب نداد 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    

نه عزیزم نگران نباش طبیعیه تو تاپیک قبلیتم گفتم 

یا دمر بزار شکمش رو کف دستت باشه یا رو پات

یا اینکه شکمش رو با روغن اروم ماساژ بده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن برو از داروخانه گلیسرین و سورنگ بخر بیار بزن بهش پی پی کنه 

وااا

چه چیزا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

ن بابا هیچی نده بهش.. با گوش پاک کن یکم وازلین یا روغن زیتون بزن مقعدش تحریک شه رودش..

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

عزیزم این موضوع تا سه چهار ماهگی عادیه پسر من بعضی وقتا تا سه روز شکمش کار نمیکرد دکتر بردم گفت کاملا عادیه اصلا نگران نباشین...فقط طفلک بچه اذیت میشه

من اگر نیکم و اگر بد تو برو خود را باش
راس میگه دکتر برا دخترم تجویز کرد.. درجا هم عمل میکرد..

چه عجیب

کره بده بخوره فوریه روغن زیتون بی بو مقعد رو با کره و گوش پاککن تحریک کن با احتیاط خودتم ملین زیا ...

عزیزم نوزاد ی ماهه رو ک نمیشه کره وبرگ سنا داد معده درد میگیره

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
بیا منو بخور اینو دکتر پسرم گف 

خب دعوا نکن تا حالا نشنیده بودم تعجب کردم

😨😨😨😨😨😨😨😨😩😩😩😩😩شما بچه داری ؟!

بله دکتر پسرم گف تجربه نداری حرف نزن مسخره هم نکن حتی دکتر پسر خواهر،شوهرمم بردن دکتر خودت دکتر،برا پسرش زده بود تو مطب

۹۹/۹/۹  💖💖
2706